ÜNLÜLER TOYOTA’nın

Hibrit Partisinde Buluştu

2015 yılını “hibrit yılı” olarak ilan eden Toyota, ilk etkinliğini Anadoluhisarı Big Chefs’te gerçekleştirdi.

 
2015 yılını “hibrit yılı” olarak ilan eden Toyota, ilk etkinliğini Anadoluhisarı Big Chefs’te gerçekleştirdi. Anadoluhisarı Big Chefs işbirliği ile gerçekleştirilen Toyota Hybrid Party’de iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü simaları biraya geldi. Ev sahibi Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt konuklarıyla yakından ilgilenirken, davetliler hibrit teknolojisi hakkında bilgiler de aldılar. Sunuculuğu ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz’ın yaptığı Toyota Hybrid Party’de konuk DJ Onur Baştürk’ün “hibrit müzikler” performansı da büyük beğeni topladı.

 
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Ali Haydar Bozkurt, çok sayıda ünlü simanın katıldığı partide yaptığı konuşmada, hibritin farklılıkları bir araya getirip sinerji yarattığına dikkat çekerek “Toyota, hibrit mantığını insanların hayatına devrim niteliğinde bir teknoloji olarak getirdi. Şimdi bu kavram insanlar tarafından farklı alanlara taşınıyor. Yaşamda farklılıkların birleşmesi ile çeşitlilik, zenginlik sağlanıyor” şeklinde konuştu.
 
hibrit-partisi
 
Toyota Hybrid Party’de Ceyhun Yılmaz’ın hibrit ile ilgili esprileriyle neşeli anlar yaşayan konuklar, Onur Baştürk’ün DJ kabinindeki başarılı performansıyla da eğlencenin doruğuna ulaştılar. Aralarında Arzu-Mehmet Kunt, Hakan, Hilal, Evelisa Kosif, Perihan Akı, Ayşe Azizoğlu, Rafi Artık, Nilgün Esinli, Sinem Yıldırım, Rüya Ersavcı, Nuray Fenercioğlu, Müge Karamızrak, Neslihan Kozanoğlu, Murat Murathanoğlu, Alegra Levi, Sibel İlkiz, Sedef Baran, Ceyhun Yılmaz, Aslı Orcan, Yetkin Dikinciler, Menderes Samancılar, Asena, Doğan Duru, Rita Balcı, Mehmet Turgut, Arif Keskiner ve Ali Sayar da bulunduğu sinema, tiyatro, müzik, iş ve cemiyet dünyasından tanınmış isimlerin katıldığı “Toyota Hybrid Party” gecenin geç saatlerine kadar eğlence içinde sürdü.

Haber ve Etkinlikler

Türkiye’de Üretilen Toyota C-HR Hybrid’in Yeni Konsepti İlk Kez Frankfurt’ta Türkiye’de Üretilen Toyota C-HR Hybrid’in Yeni Konsepti İlk Kez Frankfurt’ta Toyota, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gelecek vizyonunun ilk detaylarını sergiledi. Toyota fuarda Türkiye’de üretilen C-HR Hybrid’in çok daha yüksek güce sahip yeni konsepti C-HR Hy-Power Concept başta olmak üzere; Yeni Land Cruiser, Yaris’in spor performans odaklı modeli Yaris GRMN ve Auris’in yeni versiyonu Auris Touring Sports Freestyle ile göz doldurdu. Toyota’nın Hibrit Satışları 10 Milyon Adedi Aştı Toyota’nın Hibrit Satışları 10 Milyon Adedi Aştı Toyota, ilk seri üretim hibrit otomobilini sunduğu 1997 yılından bu yana geçen 20 yıllık sürede hibrit model satışlarında 10 milyon adedi aşmayı başardı. Toyota’nın Hibrit Satışları 9 Milyonu Aştı Toyota’nın Hibrit Satışları 9 Milyonu Aştı Toyota, hibrit araç satışlarında 9 milyon adedi geçtiğini açıkladı. Öncüsü olduğu hibrit teknolojisine sahip otomobil satışlarını her geçen gün artırmaya devam eden Toyota, otomobillerin çevresel etkilerini azaltma konusuna verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu. Toyota Hybrid Menü Big Chefs’lerde Toyota Hybrid Menü Big Chefs’lerde Hibrit teknolojisini geniş kitlelere tanıtmak ve farkındalık yaratmak amacıyla 2015 yılını “hibrit yılı” ilan ettik ve ilk ortak çalışmamızı da Big Chefs Cafe zinciri ile gerçekleştirdik. Bundan sonra Big Chefs menülerinde 3 ay boyunca “Toyota Hybrid Lezzetleri” adı altında hibrit yemeklerden oluşan “hibrit menü” yer alacak. Toyota’nın Big Chefs ile işbirliğinin ilk gününde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt ile Big Chefs markasının kurucusu Gamze Cizreli beyaz önlüğü takıp birlikte mutfağa girdiler ve konukları için hibrit yemekler hazırladılar.