1. Haberler ve Etkinlikler
  2. İkinci Elde Tüm Modeller İçin Yeni Adres “toyota.com.tr” Oldu
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

İkinci Elde Tüm Modeller İçin Yeni Adres “toyota.com.tr” Oldu

Toyota’nın markası ne olursa olsun tüm ikinci el ihtiyaçlarını karşılamak için 2011’den bu yana faaliyet gösteren Xchange by Toyota’nın online showroom’u, şimdi toyota.com.tr çatısı altına taşındı.

2. El otomobil arayanlar veya araçlarını hızlı bir şekilde satmak isteyenler için yeni bir dönem başlatan Toyota, kişiye özel tüm ihtiyaçlara çözüm odaklı yaklaşımıyla yanıt veriyor.

Xchange by Toyota’nın güvenilir ve kurumsal hizmetleriyle, müşteriler her marka ve model 2. el araca toyota.com.tr adresinden ulaşabilecekler. Toyota’nın kullanıcı dostu platformu üzerine taşınan Xchange by Toyota, müşterilerin tüm bilgilere kolayca erişmesini sağlıyor.

Xchange by Toyota'da satışa sunulan tüm 2. el araçlar, ayrıntılı teknik kontrol ve ekspertizlerden geçiriliyor. Tek çatı altında kişiye özel finansman çözümleri sunulurken satın alınan araçlara 12 aya kadar garanti gibi ayrıcalıklar sağlanıyor.

Toyota’nın yüksek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini yansıtan Xchange by Toyota’da, dijital bayi uygulaması sayesinde satış danışmanlarıyla canlı bağlantı kurup istenen modelin incelenmesi de mümkün.

toyota.com.tr çatısı altına alınan Xchange by Toyota’da sunulan XNAKİT uygulaması, müşterilerin aracının değerini anında öğrenip, nakit alım teklifi ile bayilere satmasını veya takas edebilmesine imkan tanıyor. Tüm bu uygulamalarla müşteriler 2. el ile ilgili tüm işlemlerini Toyota güvencesiyle gerçekleştirebiliyorlar.