1. New Cars
 2. Proace City Cargo
Hızlı Erişim
Hızlı Erişim
Beyond Zero

 

 

Birleşik CO2 Salımı

108 gr/km

Birleşik Yakıt Tük.

4.1 lt/100km

Maksimum Güç

102 PS
1. Bir motor seçin
1. Bir motor seçin

1 Seçenek

1 Seçenek

 • 1.5 D 100 HP Dizel

  6 İleri Vites | 4X2

  Daha fazla göster Gizle

  108 (gr/km)

  Birleşik CO2 Salımı

  4.1 (lt/100km)

  Birleşik Yakıt Tük.

  102 (PS)

  Maksimum Güç

  Daha fazla göster Gizle

2. Model seçin
2. Model seçin

2 Seçenek

2 Seçenek

TOYOTA GARANTİ ON

Bakıma gelen Toyota'lar, 10 yıla kadar garantili* çıkar!
Detaylar için tıklayın

Proace City Cargo

Toyota Proace City Cargo işinizi büyütmeye geldi.

Oluştur

FONKSİYONEL VE PRATİK

İşinizi kolaylaştırmak için tasarlanan Proace City Cargo, kompakt ve akıllı tasarımı sayesinde taşıma ihtiyaçlarınızın vazgeçilmezi olacak. Her iki tarafa da açılabilen arka kapılar ve iki tarafta bulunan sürgülü yan kapılar sayesinde aracınız her zaman göreve hazır. Yük kapasitesi ve uzunluğu, Akıllı Kargo* özeliği ile kolayca arttırılabilir. Bu sayede toplam yük uzunluğuna 1,3 metre, kargo kapasitesine ise 0,4 m³ eklenebilir.

*Görseller ve donanımlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farklılık gösterebilir.

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRAN AKILLI TASARIM

Proace City Cargo, her iş koluna hitap edebilecek iç mekanıyla işletmelerin ihtiyaç duyduğu esnekliği sağlar. Akıllı Kargo özelliği, ön kabindeki alanı pratik ve güvenli bir şekilde yük bölmesine ekleyerek ilave yük uzunluğu ve taşıma kapasitesi sağlar. Katlandığında masaya dönüşebilen yolcu koltuğu, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için ideal bir çalışma yüzeyi oluştururken koltuk altı saklama alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı size yakın, gözlerden uzak bir şekilde depolar. Akıllı Kargo özelliği yalnızca Dream versiyonunda sunulmaktadır.

*Görseller ve donanımlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farklılık gösterebilir.

TOYOTA PROFESSIONAL

Toyota, geniş hizmet ağı ve yılların tecrübesi ile her zaman yanınızda. Merkezinde sizin bulunduğunuz kapsamlı bir hizmet yelpazesi ile Toyota Professional, gönlünüzü tam anlamıyla rahat tutmanızı sağlayacak desteği sunar.

Servis Vale Hizmeti


Otomobilinizi bulunduğunuz lokasyondan alıp bakımını yapmak üzere uzman Toyota teknisyenlerine emanet ediyoruz. Bakımı yapılan otomobilinizi yine size lokasyonunuzda teslim ediyoruz.

*Servis Vale Hizmeti dahilinde bayi lokasyonunun maksimum 20 km uzaklığındaki mesafeler kapsamında hizmet verilmektedir. Hizmet randevulu olarak verilmektedir ve bayi kapasitesi ve lokasyon bakımından sınırlamalar bulunmaktadır. Bayi iş planına uygun olan farklı gün ve saat önerebilir. Aracın bakım için bayiye getirilip götürülmesindeki riskler müşteriye aittir. 65 yaş üstü veya engelli müşterilerimiz öncelikli olacaktır.

Toyota Forever Avantajları


Toyota Plazalar'da yaptığınız servis harcamalarında Toyota Puan kazanabilirsiniz. Üstelik puanlarınız kullandıkça artar, daha fazla indirim ve avantaj kazandırır.

Toyota 24 Saat Yol Yardım


Toyota 24 saat yol yardımı ile 2 yıl boyunca 7 gün 24 saat yol yardımı alabilir, hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Online Servis Randevusu


Toyota’nızın periyodik bakımını ve servis işlemlerini dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Aracınızı teslim edeceğiniz ve teslim alacağınız tarih, saat ve bayiyi seçerek randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Üstelik Toyota Professional müşterilerimize, 2 gün içinde randevu garantisiyle.

PROACE CITY CARGO GALERİSİ

*Görseller ve donanımlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farklılık gösterebilir.