1. Araba Modelleri
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Başlangıç fiyatı: Vergiler Dahil
1.466.500 TL

Yeni Corolla Hatchback Hybrid: Her haliyle başka bir seviye!

Hayatta sürekli bir sonraki seviyeyi hedefliyorsak, bunu aracımızda neden yapmayalım? Muhteşem tasarımı, güçlü bağlantı özellikleri ve canlı yazılım güncellemeleri ile yeni Corolla Hatchback Hybrid her anınızı özel kılmaya hazır. Yüksek verimli beşinci nesil hibrit motoru ve yüksek teknolojisiyle hayatınızı bir üst seviyeye taşıyacaksınız.

Aralık Ayına Özel Kampanya

Kampanya bulunamadı

COROLLA HATCHBACK HYBRID'de Yılın Son Çılgın Kampanyası

1.316.500 TL’den başlayan fiyatlarla

160.000 TL’ye varan indirim veya 200.000 TL, 12 ay, 0% faiz fırsatı

Yüksek verimli beşinci nesil hibrit motoru ve yüksek teknolojisiyle hayatınızı bir üst seviyeye taşıyacak Corolla Hatchback Hybrid aralık ayına özel kaçırılmayacak fırsatlarıyla Toyota Plazalarda.

Yeni Corolla Hatchback Hybrid E-Broşür ve Teknik ve Donanım Tablosunu inceleyin

Yeni Corolla Hatchback Hybrid versiyonlarını inceleyin

Daha fazlası Toyota Plazalarda.

2 Seçenek

 • Corolla Hatchback - Hybrid Passion X-Pack - Hatchback

  Corolla Hatchback Hybrid Passion X-Pack

  HYBRID Versiyon
  Hatchback
  • +
   12.3’’ renkli TFT ekranlı gösterge
  • +
   Isıtmalı Ön Koltuklar
  • +
   Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası

  Motor Seçeneği:


  Başlangıç fiyatı:

  1.626.500 TL

  Sürekli Değişken Şanzıman | 4X2
 • Corolla Hatchback - Hybrid Flame - Hatchback

  Corolla Hatchback Hybrid Flame

  HYBRID Versiyon
  Hatchback
  • +
   12.3’’ renkli TFT ekranlı gösterge
  • +
   Anahtarsız Çalıştırma Sistemi
  • +
   Çift Bölgeli Otomatik Klima

  Motor Seçeneği:


  Başlangıç fiyatı:

  1.466.500 TL

  Sürekli Değişken Şanzıman | 4X2
Yeni Tasarımlı Alaşım Jantlar
Daha dinamik hatlara sahip arka tampon
LED farlar
Premium Tasarımlı LED Arka Lambalar

Yeni Tasarımlı Alaşım Jantlar

Zarifliği kadar teknik özellikleriyle de dikkat çeken yeni tasarımlı alaşım jantlar, Corolla Hatchback’in sportif karakterini vurguluyor. *Görseller ve donanımlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farklılık gösterebilir.

Daha dinamik hatlara sahip arka tampon

Daha yumuşak ve net çizgilerle dinamikleşen yeni arka tampon, aracın rüzgara meydan okuyan silüetini daha da aerodinamik hale getiriyor.

LED farlar

Corolla Hatchback’te teknolojinin zarafetle buluşmasının en dikkat çekici örneklerinden biri, çarpıcı LED farlarının tasarımı.

Premium Tasarımlı LED Arka Lambalar

Modern tasarımlı Premium LED Arka Lambaları ve zarif gövde hatlarıyla Corolla Hatchback, fonksiyonel olduğu kadar da şık.

Göz ardı edilemez şıklık

Corolla Hatchback Hybrid’in içi ne kadar dinamikse dış tasarımı da bir o kadar dikkat çekici. Aerodinamik bir şekilde arkaya uzanan tavan, profile çevik bir görünüm kazandırıyor.

12.3" renkli dijital gösterge ekranı

12.3" renkli dijital gösterge ekranı

Corolla Hatchback’in sürücü odaklı ve renkli dijital gösterge ekranı, tercih ettiğiniz ekran yerleşimi ve dört tema seçeneğiyle dilediğiniz gibi kişiselleştirilebiliyor.

Konfor ve teknolojinin ahengi

Corolla Hatchback Hybrid yüksek teknolojiyi huzurlu ve konforlu ambiyansı geniş iç mekanda buluşturuyor. Çift bölgeli klima ve bolca saklama alanıyla son derece pratik olan iç mekanı, ambiyans aydınlatma ve göz alıcı döşemeleri sayesinde zaman geçirmek için de ideal, şık bir alana dönüştürüyor.

Yeni Nesil Hibrit Teknolojisi

Yeni Corolla Hatchback Hybrid'in yeni nesil hibrit teknolojisi ile eşsiz ve çok daha güçlü bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Yeni Corolla Hybrid, 5. nesil hibrit teknolojisine sahip 1.8 litre motoru; daha hafif, daha güçlü ve daha yüksek performans sunarken diğer bir yandan da  düşük yakıt tükerimi ve CO₂ emisyonuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor!
Daha Fazlasını Keşfet
 • Teknoloji Hayatınızın Her Anında Sizinle

  Yeni Corolla Hatcback Hybrid'in yeni 10.5" multimedya ekranı ve kablosuz Apple Car Play özelliği ile sevdiğiniz şarkılar yolculuğunuza eşlik ederken, kablosuz şarj ünitesi ile de telofonunu şarj edebilirsiniz.  Yolculuğunuz boyunca yeni 12.3" renkli dijital gösterge ekranı ile gerçek zamanlı sürüş verilerini eş zamanlı olarak takip ederken Yeni Corolla Hatcback Hybrid ile yeni rotalar keşfetmenin keyfini çıkarın. 

Toyota Corolla Hatchback - Teknoloji

Daha güvenli bir yolculuk için Toyota T-Mate her zaman yanınızda

Corolla Hatchback Hybrid, yolculuğunuz boyunca size destek olacak en gelişmiş aktif güvenlik özelliklerine sahip 3.nesil Toyota Safety Sense Akıllı Güvenlik Sistemi ile konforlu yolculuklarınıza güven katıyor. Toyota Safety Sense’in en yeni jenerasyonuna sahip Yeni Corolla'nın sürüş asistanı ve park destek asistanı sistemleri sayesinde daima güvenli ellerdesiniz.
 • Ön Çarpışma Önleyici Sistem (PCS)

  Ön Çarpışma Önleyici Sistem, yolunuzdaki araçları, yayaları ve bisikletlileri tespit ederek çarpışmaları önler. Sistem, sürücüye görsel ve sesli ikazda bulunur ve fren desteği sunar. Sürücü zamanında frene basmazsa, olası bir çarpışmayı önlemek ya da hafifletmek üzere frenler otomatik olarak devreye girer. Kavşaklarda ve ani müdahale gereken durumlar için Kavşakta Çarpışma Önleyici Sistem ve Acil Durum Direksiyon Desteği özelliklerine sahiptir.

 • Arka Koltuk Hatırlatıcı (RSRS)

  Bu sistem, arka koltukta yolcu veya eşya unutulmasını önlemek için araçtan çıkılırken sürücüyü uyarır. Kokpit göstergesinde yer alan ikazın ardından kapılar kilitlenirse ayrıca ışık ve sesle uyarıda bulunur.

 • Proaktif Sürüş Desteği - Yavaşlama Yardımı (DA)

  Sistem, öndeki araçla aranızdaki mesafe kısalırken ayağınızı gazdan çektiğiniz zaman yumuşak bir şekilde yavaşlamanıza yardımcı olur.

 • Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (Tüm Hızlarda) (ACC)

  Sistem, öndeki araçla aranızdaki önceden belirlenmiş minimum mesafeyi korur. Bu mesafe kısalırsa, sistem hızı düşürmek için hızınızı azaltır ve gerekirse fren yapar. ACC Sistemi, öndeki araç durursa aracınızı tamamen durdurabilme özelliğine sahiptir. Sistem, gaz pedalına hafifçe basılarak ya da ACC düğmesiyle tekrar devreye sokulabilir. Aracınızda Trafik İşareti Algılama Sistemi (RSA) bulunuyorsa sistem ayrıca yoldaki hız sınırlarını izler ve gereken düzeltmeleri yapar.

 • Güvenli Çıkış Asistanı (SEA)

  Sistem Kör Nokta Uyarı Radarı kullanarak, kapılar açılmak üzereyken arkadan yaklaşan araç veya bisikletlilere çarpışma riskini azaltır. Çarpışma riski olan durumlarda yan aynalarda ve gösterge panelinde ışıklı ikazın yanı sıra sesle araç içindekileri uyarır.

 • Acil Durum Sürüş Durdurma Sistemi (EDSS)

  Sistem, belirli bir süre boyunca sürücü kontrolü algılanmadığı durumlarda önce sesli ikazla sürücüyü uyarır. Uyarıya rağmen sürücü kontrolü algılanmıyorsa, sistem, araç şeritten çıkmadan fren desteği sağlayarak sürüşü yavaşlatıp durdurur. Aracın durmasını takiben diğer sürücüleri uyarmak üzere dörtlü flaşörler yanar ve acil müdahale personelinin aracın içine kolayca erişebilmesi için kapı kilitleri açılır.

Toyota Corolla Hatchback Hybrid Galerisi