1. Satış Sonrası Hizmetler
  2. Aksesuarlar / Araç Bakım ve Koruma
  3. Taşıma Aksesuarları
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Taşıma Aksesuarları

Farkı, Toyota Güvencesi
Toyota’nız için özel olarak tasarlanmış orijinal Toyota taşıma aksesuarları ile yük taşıma kapasitenizi güvenli ve kolay bir şekilde artırın. Mevsim şartları ya da yaşam tarzınız fark etmez… Siz de mutlaka her halinize uygun bir orijinal Toyota taşıma aksesuarını bulabilirsiniz. Kışın kayak aksesuarları, yazın bisiklet tutucular ya da karavanınız için çeki demirleri… Bunların hepsi hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı.

Tavan Taşıma Barları

Aracınızın tavanında yük taşıyabilmeniz için zemin hazırlar. İsteğinize bağlı tavan taşıma aksesuarlarını ekleyip çıkarabilmeniz için bu pratik bağlantı aksamından yararlanabilirsiniz.

Tavan Kayak Kutuları

Kış sporları ile uğraşıyorsanız ekipmanlarınızı taşımak için birebir!

Merkezi kilitleme sistemi ile 460 litreye kadar hacim seçenekleri, siyah ve gümüş renk opsiyonlarıyla şimdi kış tatilinize hazırsınız.

Tavan Kayak ve Snowboard Tutucular

Bu aparatları Toyota tavan taşıma barlarına kolayca bağlayabilir ve güvenli bir şekilde kiliteyebilirsiniz. Tam 6 çift kayak ya da 4 snowboard yüklemesi yapabilir, zirveye yolculuğunuza güvenle başlayabilirsiniz.

Tavan Bagaj Kutuları

Aerodinamik tasarımıyla göründüğünden daha da hacimli. Toyota tavan bagaj kutusu, aile tatillerinizde ya da hafta sonu kaçamaklarınızda tüm ekstra eşyalarınızı taşımak için biçilmiş kaftan. Tam 410 litre hacimli bagaj kutusu, siyah ve gümüş renkleriyle en pratik yardımcınız olmaya aday.

Tavan Bisiklet Tutucular

Taşıma sırasında bisikletlerinizi sabitleyebilmeniz için tekerlek ve çerçevelerden ayrı kavramalara ve kiltlenebilir bir tasarıma sahiptir. Bu aksesuar yardımıyla aracınızın tavanına 2 adet bisiklet bağlayabilirsiniz.

Çeki Demirleri

Sabit, sökülebilir ya da flanşlı çeki demirlerinden biri ya da birkaçını Toyota’nızın modeline ve zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Toyota’nız için özel olarak tasarlanmış çeki demiriyle küçük tekneniz, karavanınız veya römorkunuz ile güvenli ve keyifli yolculuklar sizi bekliyor.

Uygun kablo tesisatları ayrıca satılmaktadır.

Aracınıza uygun taşıma aksesuarlarını birlikte seçebilmek için sizleri Toyota Plazalara bekliyoruz. Dilediğiniz zaman Toyota Plazaları ziyaret edin, Toyota’nıza en uygun taşıma aksesuarlarını birlikte seçelim.

BOYA KORUMA FİLMLERİ

İnceleyin