1. Araba Modelleri
  2. Toyota'nın SUV araçlarını, modellerini keşfedin
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Toyota'nın SUV araçlarını, modellerini keşfedin!

HERKES İÇİN BİR SUV VAR

Geniş, teknolojik, hibrit, şehir, arazi… Toyota’nın SUV ailesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir model var. Toyota SUV araçlar arasında kaybolmanız çok doğal 🙂 Maceralarınıza eşlikçi arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

 

Karşınızda Toyota SUV Ailesi:

Yaris Cross
1.371.000 TL
Yaris Cross Dream 4x2
Toyota C-HR
1.550.000 TL

HYBRID

Toyota C-HR Hybrid Passion
Corolla Cross
1.708.300 TL

HYBRID

Corolla Cross Hybrid Flame 4x2
RAV4
2.839.050 TL

HYBRID

RAV4 Hybrid Flame 4x4
Land Cruiser
7.873.000 TL
Land Cruiser Land Cruiser Prado 4x4

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/tr/tr?sortOrder=cashAsc&carType=a605f1fd-2552-4d5f-9f18-984c2dd5bf07

Efsane bambaşka bir boyutta

Efsane şimdi SUV segmentinde! Corolla Cross Hybrid, hayatınızın her anında sizin yanınızda olmaya geliyor. Modern, heyecan verici ve sofistike tasarımını SUV karakteri ile buluşturan yeni Corolla Cross Hybrid, 5. Nesil hibrit teknolojisiyle de daima sizi ve çevrenizi düşünüyor. Efsane ile yeni rotalar keşfetmeye hazır olun!
Corolla Cross Hybrid'i keşfet

Hem şehirli hem SUV

Şehirli ve cesur SUV tarzı, geniş ve ferah iç mekanı, üstün sürüş keyfi ve cam tavanı ile Yeni Yaris Cross Hybrid hayatınızın her anında, en iyi yol arkadaşınız olacak.
Yaris Cross'u keşfet

Her görüşte aşık olacaksınız

İkonik ve etkileyici SUV karakteri ile tüm gözler Yeni Toyota C-HR Hybrid’in üzerinde. Gelişmiş teknolojileri ve konforlu bir sürüş deneyimi ile siz yeni maceralara yol alırken, onu gören herkes tekrar tekrar aşık olacak.
Yeni Toyota C-HR Hybrid'i keşfet

RAV4 Hybrid yanınızdaysa hayat dışarıda

D-SUV segmentinin efsanevi modeli RAV4 Hybrid ile her yolculuk yeni bir macera… Şık tasarımı, geniş iç hacmi ve Toyoya Hybrid teknolojisiyle RAV4 Hybrid sizi yeni maceralar keşfetmeye çağırıyor!
RAV4'ü keşfet

Hayalinizde zirve varsa, Land Cruiser Prado yanınızda!

Sınıfının dayanıklılık ve güvenilirlik algısını baştan yaratan Land Cruiser Prado gibi bir SUV’unuz varsa, gidemeyeceğiniz yer yok. 7 kişilik SUV Land Cruiser Prado, 1951’de başlayan mirasını yepyeni dünyamıza uyarlıyor. Kalitesi, konforu ve tüm bunlara ek kusursuz off-road performansıyla hayalinizdeki rotaya her zaman hazır.
Land Cruiser'ı keşfet