1. Satış Sonrası Hizmetler
  2. Servis & Yedek Parça
  3. Toyota Bakım Paketleri
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Toyota Bakım Paketleri

Aracının ilk bakımını Toyota Yetkili Servisleri’nde yaptırıp bakım deneyimini yaşamış, aracı 3 yaşından küçük olan Toyota sahibi perakende müşterilerimizin hayatı Toyota Bakım Paketleri ile kolaylaşıyor.

Eğer siz de aracınızın ilk bakımını Toyota Yetkili Servisleri’nde yaptırdıysanız, Toyota Bakım Paketi ile aracınızın 2. ve 3. periyodik bakımlarını da önden satın alabilirsiniz. Periyodik bakımlarınızı 2 yıl boyunca yedek parça ve işçilik fiyatlarından etkilenmeden, aracınızın ihtiyacı olan eksiksiz ve orijinal bakım içerikleri ile Toyota kalitesinde yaptırmaya devam edebilirsiniz.

Aracınıza tanımlanacak olan Toyota Bakım Paketi sayesinde, aracınızı satmanız durumunda 2. El değerine katkı sağlayabilirsiniz. Üstelik paketinizi dilediğiniz Toyota Yetkili Servisi’nde kullanabilirsiniz.

AVANTAJIYLA BAKTIRAN TOYOTA BAKIM PAKETLERİ

Ön ödeme avantajı

Toyota Bakım Paketleri ön ödemeli satın alındığı için değişen yedek parça ve işçilik maliyetlerinden etkilenmezsiniz.

2 yıl boyunca geçerli

Aracınızın 2. ve 3. periyodik bakımlarını içeren Toyota Bakım Paketleri’nden 2 yıl boyunca faydalanabilirsiniz.

Artan 2. El değeri

Aracınıza tanımlanan Toyota Bakım Paketi ile, aracınızı satmanız durumunda 2. El değerine katkı sağlayabilirsiniz.

Tüm Toyota Yetkili Servisleri’nde geçerli

Toyota Bakım Paketinizi dilediğiniz herhangi bir Toyota Yetkili Servisi’nde kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Toyota Bakım Paketleri, aracınızın ihtiyacı olan eksiksiz ve orijinal bakım içerikleri ile tasarlanmış 2. ve 3. Periyodik bakımları içeren 2 yıllık ön ödemeli ürünlerimizdir. Bu paketlerimiz, aracının ilk bakımını Toyota Yetkili Servisleri’nde yaptırıp bakım deneyimini yaşamış, aracı 3 yaşından küçük olan Toyota sahibi perakende müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizdir.

Toyota Bakım Paketi, aracınızın ihtiyacı olan eksiksiz ve orijinal bakım içerikleri ile tasarlanmıştır. Aracınıza uygun paketi ve detayları öğrenmek için Toyota Yetkili Servislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Perakende müşteriler için sunduğumuz Toyota Bakım Paketi’nden, perakende müşterilerimize ait, ilk bakımı Toyota Yetkili Servisleri’nde yapılmış, 3 yaşından küçük Toyota araçlar faydalanabilir.

Toyota Bakım Paketi’ni satın aldıktan sonra periyodik bakıma geldiğinizde sizin yapmanız gereken hiçbir işlem yoktur. Aracınızı yılda 1 veya aracınızın bakım periyoduna göre 10.000 km veya 15.000 km’de bir periyodik bakıma getirdiğinizde, yalnızca sizinle ilgilenen servis danışmanına Toyota Bakım Paketi satın almış olduğunuz bilgisini vermeniz yeterlidir.

Hayır. Perakende müşteriler için sunduğumuz Toyota Bakım Paketleri, 2 yıl boyunca geçerli olacak 2. ve 3. periyodik bakımları içermektedir. Bir araca yalnızca bir Toyota Bakım Paketi satın alabilirsiniz. 

Hayır. Perakende müşteriler için sunduğumuz Toyota Bakım Paketi’nden, perakende müşterilerimize ait, ilk bakımı Toyota Yetkili Servisleri’nde yapılmış, 3 yaşından küçük Toyota araçlar faydalanabilir.

Hayır. Perakende müşteriler için sunduğumuz Toyota Bakım Paketi aracının ilk bakımını Toyota Yetkili Servisleri’nde yaptırıp bakım deneyimini yaşamış, aracı 3 yaşından küçük olan Toyota sahibi perakende müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizdir. Bu nedenle ilk periyodik bakımını yetkili servislerimizde yaptırmış olan müşterilerimizin satın alacağı 2. ve 3. bakımlar için kullanılabilir.

Toyota Bakım Paketi satın aldığınızda aracınızın 2. ve 3. periyodik bakımlarında ihtiyacı olan eksiksiz ve orijinal bakım içeriklerini almış olacaksınız. Paket kapsamındaki işlemler için bakıma geldiğinizde ekstra bir ücret ödemezsiniz. Eğer bakım sırasında aracınızın paket kapsamı dışında ekstra bir ihtiyacı olursa, bu işlemler ayrı şekilde tarafınıza faturalanır.

Toyota Bakım Paketi satın aldığınız tarihten itibaren 28 ay boyunca geçerlidir.

Evet. Toyota Bakım Paketi’ni dilediğiniz Toyota Yetkili Servisi’nde kullanabilirsiniz.

Hayır. Perakende müşteriler için sunduğumuz Toyota Bakım Paketi aracınıza tanımlanmaktadır. Eğer iki aracınız için Toyota Bakım Paketi kullanmak isterseniz, iki aracınızın için de ayrı Toyota Bakım Paketi almanız gerekir.

Toyota Bakım Paketi, satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde paketten hiçbir kullanım yapılmadığı takdirde iade edilebilir. 

Hayır. Satın aldığınız Toyota Bakım Paketi, aracınızın üzerine tanımlanır. Aracınızı satmak istediğinizde 2.el değerine değer katar. Ancak yeni bir araç aldığınızda Toyota Bakım Paketi’nden faydalanmak isterseniz, satın alma şartlarını sağlaması durumunda bu aracınıza yeni bir Toyota Bakım Paketi almanız gerekir.

Toyota Bakım Paketi, ön ödemeli bir üründür. Bu paketlerimizi satın almak istediğiniz takdirde paket tutarını toplu şekilde önden ödemiş olursunuz. Böylelikle bakıma geldiğiniz zaman ödeme yapmanıza gerek kalmaz.