Toyota Hybrid Menü

Big Chefs’lerde

Hibrit teknolojisini geniş kitlelere tanıtmak ve farkındalık yaratmak amacıyla 2015 yılını “hibrit yılı” ilan ettik ve ilk ortak çalışmamızı da Big Chefs Cafe zinciri ile gerçekleştirdik.

 
bigchefshaber1

 
Toyota ve Big Chefs işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz bu projede, Hibrit teknolojisinden ilham alınan bu menüde de hibrit teknolojisinde olduğu gibi farklı lezzetleri biraraya getiren yiyecekler kullanıldı. Toyota ve Big Chefs tarafından oluşturulan “Toyota Hibrit Menü” ile farklı tatları buluşturarak Türkiye’de bir ilke imza attık ve birbirinden lezzetli bu tatları Big Chefs’lerde beğenilere sunduk.
 
bigchefshybridhaber
 
Toyota Hybrid Menü, 2 Mart’tan itibaren 3 ay boyunca Big Chefs Etiler, Ataşehir, Göktürk, Tarabya ve Anadolu Hisarı şubelerinde sizlerin hizmetine sunulacak. Deneyin, pişman olmayacaksınız!
 
bigchefshaber3

 
MENÜ HAZIRLADILAR

Toyota’nın Big Chefs ile işbirliğinin ilk gününde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt ile Big Chefs markasının kurucusu Gamze Cizreli beyaz önlüğü takıp birlikte mutfağa girdiler ve konukları için hibrit yemekler hazırladılar.
 
bigchefshaber2

Haber ve Etkinlikler

Türkiye’de Üretilen Toyota C-HR Hybrid’in Yeni Konsepti İlk Kez Frankfurt’ta Türkiye’de Üretilen Toyota C-HR Hybrid’in Yeni Konsepti İlk Kez Frankfurt’ta Toyota, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gelecek vizyonunun ilk detaylarını sergiledi. Toyota fuarda Türkiye’de üretilen C-HR Hybrid’in çok daha yüksek güce sahip yeni konsepti C-HR Hy-Power Concept başta olmak üzere; Yeni Land Cruiser, Yaris’in spor performans odaklı modeli Yaris GRMN ve Auris’in yeni versiyonu Auris Touring Sports Freestyle ile göz doldurdu. Toyota’nın Hibrit Satışları 10 Milyon Adedi Aştı Toyota’nın Hibrit Satışları 10 Milyon Adedi Aştı Toyota, ilk seri üretim hibrit otomobilini sunduğu 1997 yılından bu yana geçen 20 yıllık sürede hibrit model satışlarında 10 milyon adedi aşmayı başardı. Toyota’nın Hibrit Satışları 9 Milyonu Aştı Toyota’nın Hibrit Satışları 9 Milyonu Aştı Toyota, hibrit araç satışlarında 9 milyon adedi geçtiğini açıkladı. Öncüsü olduğu hibrit teknolojisine sahip otomobil satışlarını her geçen gün artırmaya devam eden Toyota, otomobillerin çevresel etkilerini azaltma konusuna verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu. ÜNLÜLER TOYOTA’nın Hibrit Partisinde Buluştu ÜNLÜLER TOYOTA’nın Hibrit Partisinde Buluştu 2015 yılını “hibrit yılı” olarak ilan eden Toyota, ilk etkinliğini Anadoluhisarı Big Chefs’te gerçekleştirdi. Anadoluhisarı Big Chefs işbirliği ile gerçekleştirilen Toyota Hybrid Party’de iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü simaları biraya geldi. Ev sahibi Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt konuklarıyla yakından ilgilenirken, davetliler hibrit teknolojisi hakkında bilgiler de aldılar.
E-Gizlilik Politikamız

Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayarları değiştirmek istiyorsanız çerezlerinizi buradan yönetebilirsiniz.