Toyota Hybrid Menü

Big Chefs’lerde

Hibrit teknolojisini geniş kitlelere tanıtmak ve farkındalık yaratmak amacıyla 2015 yılını “hibrit yılı” ilan ettik ve ilk ortak çalışmamızı da Big Chefs Cafe zinciri ile gerçekleştirdik.

 
bigchefshaber1

 
Toyota ve Big Chefs işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz bu projede, Hibrit teknolojisinden ilham alınan bu menüde de hibrit teknolojisinde olduğu gibi farklı lezzetleri biraraya getiren yiyecekler kullanıldı. Toyota ve Big Chefs tarafından oluşturulan “Toyota Hibrit Menü” ile farklı tatları buluşturarak Türkiye’de bir ilke imza attık ve birbirinden lezzetli bu tatları Big Chefs’lerde beğenilere sunduk.
 
bigchefshybridhaber
 
Toyota Hybrid Menü, 2 Mart’tan itibaren 3 ay boyunca Big Chefs Etiler, Ataşehir, Göktürk, Tarabya ve Anadolu Hisarı şubelerinde sizlerin hizmetine sunulacak. Deneyin, pişman olmayacaksınız!
 
bigchefshaber3

 
MENÜ HAZIRLADILAR

Toyota’nın Big Chefs ile işbirliğinin ilk gününde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt ile Big Chefs markasının kurucusu Gamze Cizreli beyaz önlüğü takıp birlikte mutfağa girdiler ve konukları için hibrit yemekler hazırladılar.
 
bigchefshaber2

Haber ve Etkinlikler

Toyota Yeni Yaris Cross ile SUV Konforu Yaşanacak | Toyota Toyota Yeni Yaris Cross ile SUV Konforu Yaşanacak | Toyota Toyota, SUV ve B segmentindeki bilgi birikimi ile zengin mühendislik deneyimlerini bir araya getiren Yaris Cross modelinin test sürüşünü gerçekleştirdi. TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Kenya Safari Rallisi’ne de damgasını vurdu | Toyota TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Kenya Safari Rallisi’ne de damgasını vurdu | Toyota TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Kenya Safari Rallisi’ne de damgasını vurdu. FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın bir parçası olarak yaklaşık 20 yıldır ilk kez düzenlenen rallide galibiyet Toyota takımının oldu. Toyota En Düşük Emisyonlara Sahip Marka Toyota En Düşük Emisyonlara Sahip Marka TOYOTA GAZOO Racing, FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nın (WEC) Hiper Araç çağını başlatan ilk yarışında galibiyet elde etti. 2021 sezonunun ilk mücadelesi olan 6 Saat Spa-Francorchamps yarışında damalı bayrağa ilk ulaşan Dünya Şampiyonu Toyota’nın hibrit hiper aracı GR010 HYBRID oldu. Toyota En Düşük Emisyonlara Sahip Marka Toyota En Düşük Emisyonlara Sahip Marka Toyota, 2020’de toplam satış adetleri baz alınarak gerçekleştirilen ortalama emisyonlara göre “en düşük CO2 salımına” sahip marka olarak bir kez daha öne çıktı. JATO verilerine göre 2020 yılında satılan tüm araçların ortalama CO2 emisyonları 97.5 g/km olarak hesaplandı.