Fiyat Listesi
Toyota Dijital Bayi
Online Servis Randevusu
Bayimizi Bulun
Başvuru Merkezi

Güncel Kampanyalar

Herkese uygun bir Toyota var

  • Yaris Enerjisi Varken Durmak Neden?

    Yılın otomobili şimdi 1.0 motor seçeneğine özel kampanyalı fiyatlar veya 75.000 TL, 12 Ay, %0 Faiz Fırsatıyla Toyota Plazalarda.
  • İlanda belirtilen %0.00 faiz oranı, tüketici kredilerinde, Yaris 1.0 modelleri için 75.000 TL kredi tutarı 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %0,0811, yıllık efektif maliyet oranı %9773, tahsis ücreti 393,75 TL ödeme seçeneğinde geçerlidir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, Toyota Finans hizmet sağlayıcısı ALJ Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır. ALJ Finansman A.Ş., kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredi başvurusu esnasında ALJ Finansman A.Ş.’nin güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş . sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanya 30/11/2021 tarihine kadar geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanyalı fiyatlar sadece peşin alımlarda geçerlidir. İlanda belirtilen finans kampanyası ile indirimli model kampanyası birleştirilemez. İlanda yer alan modelin görsel ve donanımları Türkiye’de sunulan versiyonlardan farklılık gösterebilir. Bu modelin birleşik CO2 salımı 64-112 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 2,8-4,9 lt/100km değerleri arasındadır. Ayrıntılı bilgi Toyota Plazalar ve toyota.com.tr’de.

    Kapat
  • Sonbahar Servis Kampanyası

  • Kampanya fırsatları 1 Kasım – 18 Aralık 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Toyota Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya ilanında paylaşılan yedek parça ve işçilik indirimleri sadece Toyota Plazalar’da yapılan müşteri ödemeli işlemlerde geçerlidir. 3 yaş ve üzeri Toyotalar; garanti başlangıç tarihi 18 Aralık 2018 ve öncesi Toyotaları kapsamaktadır. Kampanyaların/programların kapsamında, ilgili parça ve işçilikte daha yüksek indirim olması durumunda, yüksek olan indirim geçerli olacaktır. Eski Dostlar Programına dahil olan parçalar, 2021 Sonbahar Servis Kampanyası kapsamı dışındadır. Toyota Türkiye, tüm program ve kampanya içeriklerini haber vermeksizin değiştirme ve feshetme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi toyota.com.tr, Toyota Plazalar ve (0212) 354 0 354 Toyota İletişim Merkezinde. 18 Aralık 2021'e kadar kampanyaya katılan Axess üye işyeri Toyota bayilerinde 2-8 taksitli araç servis ve bakım hizmetlerinde +4 taksit imkanı sunulmaktadır. Axess, Free, Wings, Ticari kartler ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank'O Card Axess dahil değildir. Bank'O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Free için kampanyaya katılım ücreti işlem başına 3,6 TL olup, ilk ekstreye yansıtılacaktır. Detaylar: www.axess.com.tr

    Kapat

Mevcut kampanyamız bulunmamaktadır