Fiyat Listesi
Toyota Dijital Bayi
Online Servis Randevusu
Bayimizi Bulun
Başvuru Merkezi
Rent a Toyota ile
10.09.2021 ile 30.09.2021 arasında geçerlidir

İlgili kampanya 2021 model Corolla Hybrid, Proace City ve Hilux modelleri için Rent a Toyota tarafından sunulan ve eylül ayı sonuna kadar geçerli olan araç kiralama teklifleri için geçerlidir. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. dilediği zaman kampanyayı iptal edebileceği gibi bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Rent a Toyota araç kiralama çözümleri iş ortağı olan operasyonel araç kiralama firmaları aracılığıya yürütülmektedir. Kampanyada belirtilen avantajlı kira teklifleri, anlaşmalı operasyonel araç kiralama firmalarının belirlediği şartlarda geçerlidir. Kiralama firmasının araç kiralaması yapıp yapmamakta takdir hakkı bulunmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Araç kiralama seçenekleri, teklif çalışması ve diğer ayrıntılı bilgilendirme için tüm Toyota Plazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Kapat

Rent a Toyota ile

Eylül ayına özel avantajlı kiralama fırsatları

  • Rent a Toyota, yıllık araç kiralama seçenekleriyle araç sahipliğinin işletmelere yüklediği sorumlulukları üstlenerek birçok ayrıcalığı avantajlı fiyatlarla eylül ayında da sunmaya devam ediyor.
 
  • Bir KOBİ, esnaf veya kurumsal firma sahibiyseniz Rent A Toyota ile kurumsal araç kiralaması yapabilir, firma öz sermayesine yük olmaksızın vergi, sigorta gibi kalemler de dahil olmak üzere tüm mobilite maliyetlerini tek kalemde yönetebilirsiniz. 
 
  • Detaylı bilgi için www.rentatoyota.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. “Hemen Kirala” seçeneği ile formu doldurun, Toyota Plazalar sizinle iletişime geçsin.

İlgili kampanya 2021 model Corolla Hybrid, Proace City ve Hilux modelleri için Rent a Toyota tarafından sunulan ve Eylül ayı sonuna kadar geçerli olan araç kiralama teklifleri için geçerlidir. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. dilediği zaman kampanyayı iptal edebileceği gibi bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Rent a Toyota araç kiralama çözümleri iş ortağı olan operasyonel araç kiralama firmaları aracılığıya yürütülmektedir. Kampanyada belirtilen avantajlı kira teklifleri, anlaşmalı operasyonel araç kiralama firmalarının belirlediği şartlarda geçerlidir. Kiralama firmasının araç kiralaması yapıp yapmamakta takdir hakkı bulunmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Araç kiralama seçenekleri, teklif çalışması ve diğer ayrıntılı bilgilendirme için tüm Toyota Plazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer kampanyalar