1. Araba Modelleri
 2. Proace City Cargo
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Birleşik CO₂ Salımı
144 gr/km
Korele Edilmiş NEDC
Birleşik Yakıt Tüketimi
4.1 lt/100km
Maksimum Güç
102 HP

Bayinizle görüntülü görüşün, aracınızı online ön ödeme ile rezerve edin

Dijital Bayi danışmanıyla görüntülü görüşerek aracınız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve ön ödemenizi online olarak yaparak aracınızı rezerve edebilirsiniz. Rezervasyonunuz sonrası kalan tüm işlemlerinizi ister online olarak ister bayimizi ziyaret ederek tamamlayabilir, aracınız hazır olduğunda bayinizden teslim alabilirsiniz.
Rezerve et (Opens in new window)

Proace City Cargo Versiyonlarını İnceleyin

Daha fazlası için Toyota Plaza'larında.

2 Seçenek

Sonuç bulunamadı

 • Proace City Cargo - Dream - Panel Van (2 Sürgülü Kapı)

  Proace City Cargo Dream

  Panel Van (2 Sürgülü Kapı)

  Motor Seçeneği


  6 ileri düz vites | 4X2
  • Birleşik CO₂ Salımı
   145 gr/km
  • Birleşik Yakıt Tüketimi
   4.1 lt/100km
  • Maksimum Güç
   102 HP
 • Proace City Cargo - Vision - Panel Van (1 Sürgülü Kapı)

  Proace City Cargo Vision

  Panel Van (1 Sürgülü Kapı)

  Motor Seçeneği


  6 ileri düz vites | 4X2
  • Birleşik CO₂ Salımı
   144 gr/km
  • Birleşik Yakıt Tüketimi
   4.1 lt/100km
  • Maksimum Güç
   102 HP

Fonksiyonel ve Pratik

İşinizi kolaylaştırmak için tasarlanan Proace City Cargo, kompakt ve akıllı tasarımı sayesinde taşıma ihtiyaçlarınızın vazgeçilmezi olacak. Her iki tarafa da açılabilen arka kapılar ve iki tarafta bulunan sürgülü yan kapılar sayesinde aracınız her zaman göreve hazır. Yük kapasitesi ve uzunluğu, Akıllı Kargo* özeliği ile kolayca arttırılabilir. Bu sayede toplam yük uzunluğuna 1,3 metre, kargo kapasitesine ise 0,4 m³ eklenebilir.

*Görseller ve donanımlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farklılık gösterebilir.

İşinizi Kolaylaştıran Akıllı Tasarım

Proace City Cargo, her iş koluna hitap edebilecek iç mekanıyla işletmelerin ihtiyaç duyduğu esnekliği sağlar. Akıllı Kargo özelliği, ön kabindeki alanı pratik ve güvenli bir şekilde yük bölmesine ekleyerek ilave yük uzunluğu ve taşıma kapasitesi sağlar. Katlandığında masaya dönüşebilen yolcu koltuğu, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için ideal bir çalışma yüzeyi oluştururken koltuk altı saklama alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı size yakın, gözlerden uzak bir şekilde depolar. Akıllı Kargo özelliği yalnızca Dream versiyonunda sunulmaktadır.

*Görseller ve donanımlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farklılık gösterebilir.

Proace City Cargo Galerisi

*Görseller ve donanımlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farklılık gösterebilir.

Toyota Professional

Toyota, geniş hizmet ağı ve yılların tecrübesi ile her zaman yanınızda. Merkezinde sizin bulunduğunuz kapsamlı bir hizmet yelpazesi ile Toyota Professional, gönlünüzü tam anlamıyla rahat tutmanızı sağlayacak desteği sunar.

TOYOTA GARANTİ ON

Bakıma gelen Toyota'lar, 10 yıla kadar garantili* çıkar!
Detaylar için tıklayın
 • Servis Vale Hizmeti


  Otomobilinizi bulunduğunuz lokasyondan alıp bakımını yapmak üzere uzman Toyota teknisyenlerine emanet ediyoruz. Bakımı yapılan otomobilinizi yine size lokasyonunuzda teslim ediyoruz.

  *Servis Vale Hizmeti dahilinde bayi lokasyonunun maksimum 20 km uzaklığındaki mesafeler kapsamında hizmet verilmektedir. Hizmet randevulu olarak verilmektedir ve bayi kapasitesi ve lokasyon bakımından sınırlamalar bulunmaktadır. Bayi iş planına uygun olan farklı gün ve saat önerebilir. Aracın bakım için bayiye getirilip götürülmesindeki riskler müşteriye aittir. 65 yaş üstü veya engelli müşterilerimiz öncelikli olacaktır.

 • Toyota Forever Avantajları


  Toyota Plazalar'da yaptığınız servis harcamalarında Toyota Puan kazanabilirsiniz. Üstelik puanlarınız kullandıkça artar, daha fazla indirim ve avantaj kazandırır.

 • Toyota 24 Saat Yol Yardım


  Toyota 24 saat yol yardımı ile 2 yıl boyunca 7 gün 24 saat yol yardımı alabilir, hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 • Online Servis Randevusu


  Toyota’nızın periyodik bakımını ve servis işlemlerini dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Aracınızı teslim edeceğiniz ve teslim alacağınız tarih, saat ve bayiyi seçerek randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Üstelik Toyota Professional müşterilerimize, 2 gün içinde randevu garantisiyle.