Fiyat Listesi
Toyota Dijital Bayi
Online Servis Randevusu
Bayimizi Bulun
Başvuru Merkezi

Toyota Professional

Farkı, Toyota Güvencesi

 • 5 yıl/150.000 km Toyota Garanti Sistemi

  Toyota Professional segmentindeki araçlar 5 yıl/150.000 km (hangisi önce gelirse) boyunca Toyota Garanti Sistemi altında. Garanti sistemi avantajları ile Toyota yıllarca hep arkanızda.
  *Ayrıntılı bilgi Toyota Plazalarda.
 • Toyota Servis Güvencesi

  Toyota servislerinde tüm Toyota’lara gözümüz gibi bakıyoruz çünkü Toyota’nızı sizin kadar seviyoruz. En yeni ekipmanlarımız, sertifikalı ve deneyimli teknisyenlerimizle en kaliteli bakım ve onarım güvencesini biz sunuyoruz. Üstelik Toyota Hasar Destek Hattı ile her durumda yardımınıza koşuyor, Toyota Kasko avantajlarıyla sizi el üstünde tutuyoruz.
 • Yaygın Toyota Bayi Ağı

  Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren 60 plazamızla yanınızdayız. Toyota Professional araçları alırken de, sonrasında da Toyota güvencesi ve avantajlarıyla her zaman sizinleyiz.
Hayatı Kolaylaştıran Hizmetler
 • Servis Vale Hizmeti

  Aracınızı bulunduğunuz lokasyondan alıp bakımını yapmak üzere uzman Toyota teknisyenlerine emanet ediyoruz. Bakımı yapılan aracınızı yine size lokasyonunuzda teslim ediyoruz.

  Daha fazlası
 • Toyota Forever Avantajları

  Toyota Plazalar'da yaptığınız servis harcamalarında Toyota Puan kazanabilirsiniz. Üstelik puanlarınız kullandıkça artar, daha fazla indirim ve avantaj kazandırır.

  Daha fazlası
 • Toyota 24 Saat Yol Yardım

  Toyota 24 saat yol yardımı ile 2 yıl boyunca 7 gün 24 saat yol yardımı alabilir, hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  Daha fazlası
 • Online Servis Randevusu

  Toyota’nızın periyodik bakımını ve servis işlemlerini dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Aracınızı teslim edeceğiniz ve teslim alacağınız tarih, saat ve bayiyi seçerek randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Üstelik Toyota Professional müşterilerimize, 2 gün içinde randevu garantisiyle.

  Daha fazlası

Modellerimiz

*Toyota aracınız, binek ise 2 yıl veya 60.000 km (hangisi önce dolarsa), hafif ticari ise 2 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa) yasal ürün garantisi kapsamında, 3 yıl /100.000 km’ye kadar ise Toyota Onarım Güvence Sistemi altında olup, tüm Toyotalar, Makine ve Tesisler Kırılma sigortası poliçesi ile 5 yıl veya 150.000 km'ye (hangisi önce dolarsa) kadar Toyota Garanti Sistemi kapsamına alınmıştır.