1. Owners
  2. Toyota Servis Vale Hizmeti | Toyota Türkiye
Hızlı Erişim
Hızlı Erişim
Beyond Zero

 

 

Siz Evde Kalın

Toyota Vale Kapınıza Gelsin
Hayatınızı kolaylaştırmayı biz de sizin kadar seviyoruz.

Otomobilinizin ilk günkü performansından ödün vermeden keyifli yolculuklara çıkabilmeniz için periyodik bakımlarının zamanında yapılması çok önemlidir. Şimdi Servis Vale Hizmeti'yle otomobilinizi bulunduğunuz lokasyondan alıp bakımını yapmak üzere uzman Toyota teknisyenlerine emanet ediyoruz. Bakımı yapılan otomobilinizi bulunduğunuz lokasyonda size teslim ediyoruz.

Aracınızın alınıp teslim edileceği yer ile bayimiz arasında 20 km veya daha az mesafe varsa Servis Vale Hizmeti’nden kolayca yararlanabilirsiniz

RANDEVUNUZU OLUŞTURUN, ARACINIZI ADRESİNİZDEN ÜCRETSİZ ALALIM.

Opens in new window Daha fazla bilgi edinin

PERİYODİK BAKIM İŞLEMLERİNİZİ TAMAMLAYALIM VE BAKIM SONRASI ARACINIZI ADRESİNİZE TESLİM EDELİM.

-
Servis Vale Hizmeti, bayinin doğrudan iletişimi ile randevulu olarak verilmektedir. Bayi kapasitesi ve lokasyon bakımından sınırlamalar bulunmaktadır. Servis Vale Hizmeti'nden yararlanmak isteyen müşterilerimizin bayimizden en fazla 20 km uzakta olması gerekmektedir. Bayi iş planına uygun olan farklı gün ve saat önerebilir. Aracın bakım için bayiye getirilip götürülmesindeki riskler müşteriye aittir. Vale hizmeti verilecek araçlarda geçerli bir trafik sigortasının bulunması sorumluluğu müşteriye aittir.