1. Satış Sonrası Hizmetler
  2. Toyota Forever
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Toyota Forever ile Avantajlar Sunuyoruz

Toyota Forever Programı Nedir?

Toyota sahipleri için özel olarak tasarlanmış olan Toyota Forever, servis harcamalarınıza değer katmayı amaçlayan bir servis bağlılık programıdır. Bu program sayesinde Toyota Plazalar'da yaptığınız her servis harcamasında Toyota Puan kazanırsınız. Ancak bu sadece başlangıç! Toyota Puanlarınızı kullanarak, daha fazla indirim ve avantaj elde edebilirsiniz.

Her Servis Harcamasında Puan Kazanın

Toyota Forever üyeleri, Toyota Plazalar'da yaptıkları her servis harcamasında puan kazanır. Daha fazla servis, daha fazla puan demektir. Puanlarınızı kullanarak Toyota Plazalar'da veya program ortaklarında indirimlerden faydalanabilirsiniz.

İşçilik ve Yedek Parça İndirimleri

%20'ye varan yedek parça indirimi

Statünüze bağlı olarak kazanacağınız %20’ye varan yedek parça indiriminizi tüm yetkili servislerimizde kullanabilirsiniz.

%30'a varan işçilik indirimi

Statünüze bağlı olarak kazanacağınız %30’a varan işçilik indiriminizi tüm yetkili servislerimizde kullanabilirsiniz.
Toyota Forever üyeleri, statüsülerine bağlı olarak kazandıkları puanlarıyla araçlarının bakımlarını Toyota yetkili servislerinin sunduğu kaliteli yaklaşımla daha ekonomik şekilde gerçekleştirir.

Puanlarınız Kullandıkça Artar

Daha çok servis harcaması yaptıkça, puanlarınız da otomatik olarak artar. Bu da size daha yüksek seviyelerde avantajlar ve indirimler sunar.

Diğer Avantajlar

Toyota müşterilerine özel avantajlı takas fırsatları

Sıfır araç alımlarında Toyota müşterilerine özel avantajlı takas fırsatları Toyota Plazalarda!

*BP'de %3'e kadar yakıt hediyesi

BP Club programına kayıtlı olan anlaşmalı istasyonlardan yapacağınız yakıt alımlarında statünüze bağlı olarak %3’e varan, yeni araç alımlarında ise 3 ay boyunca %3 BP yakıt puan hediye!

*Sarar mağazalarında %35 indirim

Anlaşmalı Sarar mağazalarındaki sezon ürünlerinde, Toyota Forever statüsünden bağımsız %35 indirim kazanılır.
Toyota Forever ile servis bağlılığınızı ödüllendirin, Toyota ailesinin bir parçası olarak daha fazla avantajın tadını çıkarın. Siz de bugün aramıza katılın ve sonsuz avantajlarla dolu bu özel dünyada yerinizi alın.

Cep Telefonu Numaranızla Kolayca Faydalanın

Toyota Forever Programı'na katılmak ve avantajlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, cep telefonu numaranızı görevliyle paylaşmak. Böylece tüm Toyota Plazalar ve program ortaklarından kolayca avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Toyota İletişim Merkezi'ni arayabilir veya en yakın Toyota Plazası'na uğrayabilirsiniz. Size özel avantajlarla dolu bir dünyanın kapıları Toyota Forever ile aralanıyor!

Toyota İletişim Merkezi

📞 0 (212) 354 0 354

* İndirim oranlarından yararlanmak için anlaşmalı mağaza ve istasyonlarda sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızı paylaşmanız yeterli olacaktır.