1. Satış Sonrası Hizmetler
  2. Servis & Yedek Parça
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Servis & Yedek Parça

İlk Günkü Sağlamlık ve Güvenli Sürüş Deneyimi İçin Toyota’nızı İyileştiriyoruz.

Toyota’da aracınızın ihtiyacını karşılayacak çözümler yer alır. Toyota Türkiye olarak büyük bir özen ve kalite güvencesi ile müşterilerimize ulaştığımız yolda, aracınızın ömrünü de uzatıyoruz.

Online Servis Randevusu

Toyota uzman teknisyenleri ile konforlu sürüş deneyiminize devam etmenizi amaçlıyoruz. Bunun için Toyota’nızın periyodik bakımı ile birlikte kontrol, lastik değişimi ve onarım ihtiyacını tespit etmek için online servis randevusu oluşturarak bizden destek almanızı sağlıyoruz.
Keşfet

Servis Vale Hizmeti

Toyota sahiplerine özel servis vale hizmeti ile aracınızı bulunduğunuz yerden alıp bakıma götürüyoruz. Bakım tamamlandıktan sonra ise belirlediğiniz lokasyonda aracınızı size teslim ediyoruz.
Keşfet

Hasar Destek Hattı

Toyota’nızı en az sizin kadar seviyor, verdiğimiz 7/24 hasar destek hizmeti ile kaza durumlarında oluşan hasarlar hakkında gerekli bilgileri ve hizmetleri sizinle paylaşıyoruz.
Keşfet

Toyota Kasko

Toyota Kasko ile yalnızca aracınızı değil, sizi de güvenceye alıyoruz. Toyota araç sahiplerine özel hazırlanan Toyota Kasko ile kaza, hasar ve yakıt tükenmesine karşı size destek oluyoruz.
Keşfet

Orijinal Yedek Parça

Verdiğimiz hizmet kapsamında orijinal yedek parça kullanıyor, uzman ekibimiz tarafından yapılan kontroller neticesinde Toyota’nızın orijinalliğini koruyacak yedek parça takviyesini gerçekleştiriyoruz.
Keşfet

Orijinal Yağlar

Dünyanın en iyi araçlarını üretmekle kalmıyor, aracın tutukluk ve hasar görmesini  engelleyen motor yağları da sunuyoruz. Toyota orijinal motor yağları; sürtünme, paslanma ve aşırı ısınmaya karşı yüksek kalitede üretilerek, Toyota model araçlara %100 uyum sağlar. 
Keşfet