Değerli katılımcımız,

Sizlere daha önce Toyota Hayalimdeki Araba Resim 2021 Resim Yarışmasının 2020 yılı yarışması ile birleştirilerek düzenleneceğini bildirmiş idik.

Fakat geçtiğimiz yıl tüm dünyada etkili olan COVID19 salgının giderek yayılması ve hijyen açısından gündelik hayatımızı olumsuz etkilemesi üzerine yarışmanın tüm katılımcıların ve resim çalışmalarını değerlendirecek kişiler ve ailelerinin sağlığı düşünülerek ileri bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir.

Diğer yandan sizden gelen yoğun talepleri tekrar değerlendirerek, yarışmamızı her birimizin sağlığını hiç etkilemeyecek ve yarışmaya katılacak resimleri bizlere daha kolay ve güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlayacak bir formatta düzenlemeye karar verdik.

Yarışmanın formatı ile ilgili tüm detayları yakında buradan sizlerle paylaşacağız.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle!

Haberler ve Etkinlikler

Toyota Çekya'da Yeni Yaris Üretimine Başlayacak Toyota Çekya'da Yeni Yaris Üretimine Başlayacak Toyota, artan talebe yanıt vermek adına hibrit teknolojisi dahil olmak üzere yeni Yaris’in üretimine 2021’in ikinci yarısında Çekya'da başlayacak. ODD 2020 Gladyatör Ödülleri'nden Toyota'ya 3 büyük ödül! ODD 2020 Gladyatör Ödülleri'nden Toyota'ya 3 büyük ödül! Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından bu yıl 11’inci kez “Eşsiz Yıl” temasıyla düzenlenen ODD Gladyatör Ödülleri’nde Toyota olarak 3 büyük ödülün sahibi olduk. TOYOTA GAZOO Racing Pilotlar Şampiyonluğu'nu Kazandı TOYOTA GAZOO Racing Pilotlar Şampiyonluğu'nu Kazandı Toyota GAZOO Racing, Sébastien Ogier ile 2020 FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın son ayağı olan Monza Rallisi’nde yeni bir zafere daha imza attı. Baştan Sona Yenilenen Toyota Yaris Yola Çıktı Baştan Sona Yenilenen Toyota Yaris Yola Çıktı Toyota, sportif tarzıyla segmentine dinamizm getirecek Yeni Yaris'i Türkiye pazarında satışa sundu. Yeni Yaris Hybrid ile birlikte Toyota'nın tüm hibrit ürün gamı tamamen yenilenmiş oldu.