Program Ortakları

 

Program Ortakları
bp yakıt hediyesi
%3’e varan BP yakıt hediyesi BP Club programına kayıtlı olan istasyonlardan yapacağınız yakıt alımlarında Forever statünüze bağlı olarak %3’e varan BP yakıt hediyesi kazanırsınız.

Ayrıca yeni araç alımlarında 3 ay boyunca %3 BP yakıt puanı hediye!

Yakıt hediyesi anlaşmalı BP istasyonlarında geçerlidir.

Hediye puanlarınızı kazanmak için yakıt alımı sırasında sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızı görevliyle paylaşmanız yeterlidir.

Puanınızı ve hediye yakıt oranınızı öğrenmek için tıklayınız.
sarar mağazasında indirimler
Sarar mağazalarında %35 indirim Sarar mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %35 indirim uygulanacaktır.

İndirim, anlaşmalı Sarar mağazalarında ve sezon ürünlerinde geçerlidir.

İndirimden faydalanmak için anlaşmalı Sarar mağazasına giderek sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızı mağaza yetkilisiyle paylaşmanız yeterlidir.

Haberler ve Etkinlikler

TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Kenya Safari Rallisi’ne de damgasını vurdu | Toyota TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Kenya Safari Rallisi’ne de damgasını vurdu | Toyota TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Kenya Safari Rallisi’ne de damgasını vurdu. FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın bir parçası olarak yaklaşık 20 yıldır ilk kez düzenlenen rallide galibiyet Toyota takımının oldu. Toyota İtalya Sardunya Rallisi’nde İlk İki Sırayı Aldı Toyota İtalya Sardunya Rallisi’nde İlk İki Sırayı Aldı TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, İtalya Sardunya Rallisi’ni ilk iki sırada tamamladı. Sadunya Rallisi 2021 ile ilgili bilgi almak için tıklayın! Hidrojen Yakıtlı Toyota Mirai’den Dünya Menzil Rekoru Hidrojen Yakıtlı Toyota Mirai’den Dünya Menzil Rekoru Toyota’nın hidrojen yakıt hücreli aracı yeni Mirai, tek depoyla 1000 kilometrenin üzerinde yol kat ederek bu alandaki dünya rekorunu daha da ileriye taşıdı. Toyota Hibrit'teki Liderliğini, Sıfır Emisyonlu Araçlara Taşıyor Toyota Hibrit'teki Liderliğini, Sıfır Emisyonlu Araçlara Taşıyor Toyota, önümüzdeki 10 yıl içinde Avrupa’da toplam pazarda satılacağı öngörülen 45 milyon adetten fazla “0” emisyonlu araç sayısını daha da artırmak için çalışmalarına hız verdi.