Program Ortakları

 

Program Ortakları
bp yakıt hediyesi
%3’e varan BP yakıt hediyesi BP istasyonlarından yapacağınız yakıt alımlarında Forever statünüze bağlı olarak %3’e varan BP yakıt hediyesi kazanırsınız.

Ayrıca yeni araç alımlarında 3 ay boyunca %3 BP yakıt puanı hediye!

Yakıt hediyesi anlaşmalı BP istasyonlarında geçerlidir.

Hediye puanlarınızı kazanmak için yakıt alımı sırasında sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızı görevliyle paylaşmanız yeterlidir.

Puanınızı ve hediye yakıt oranınızı öğrenmek için tıklayınız.
sarar mağazasında indirimler
Sarar mağazalarında %35 indirim Sarar mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %35 indirim uygulanacaktır.

İndirim, anlaşmalı Sarar mağazalarında ve sezon ürünlerinde geçerlidir.

İndirimden faydalanmak için anlaşmalı Sarar mağazasına giderek sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızı mağaza yetkilisiyle paylaşmanız yeterlidir.

Haberler ve Etkinlikler

Toyota Çekya'da Yeni Yaris Üretimine Başlayacak Toyota Çekya'da Yeni Yaris Üretimine Başlayacak Toyota, artan talebe yanıt vermek adına hibrit teknolojisi dahil olmak üzere yeni Yaris’in üretimine 2021’in ikinci yarısında Çekya'da başlayacak. ODD 2020 Gladyatör Ödülleri'nden Toyota'ya 3 büyük ödül! ODD 2020 Gladyatör Ödülleri'nden Toyota'ya 3 büyük ödül! Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından bu yıl 11’inci kez “Eşsiz Yıl” temasıyla düzenlenen ODD Gladyatör Ödülleri’nde Toyota olarak 3 büyük ödülün sahibi olduk. TOYOTA GAZOO Racing Pilotlar Şampiyonluğu'nu Kazandı TOYOTA GAZOO Racing Pilotlar Şampiyonluğu'nu Kazandı Toyota GAZOO Racing, Sébastien Ogier ile 2020 FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın son ayağı olan Monza Rallisi’nde yeni bir zafere daha imza attı. Baştan Sona Yenilenen Toyota Yaris Yola Çıktı Baştan Sona Yenilenen Toyota Yaris Yola Çıktı Toyota, sportif tarzıyla segmentine dinamizm getirecek Yeni Yaris'i Türkiye pazarında satışa sundu. Yeni Yaris Hybrid ile birlikte Toyota'nın tüm hibrit ürün gamı tamamen yenilenmiş oldu.