Program Ortakları

 

Program Ortakları
bp yakıt hediyesi
%3’e varan BP yakıt hediyesi BP Club programına kayıtlı olan istasyonlardan yapacağınız yakıt alımlarında Forever statünüze bağlı olarak %3’e varan BP yakıt hediyesi kazanırsınız.

Ayrıca yeni araç alımlarında 3 ay boyunca %3 BP yakıt puanı hediye!

Yakıt hediyesi anlaşmalı BP istasyonlarında geçerlidir.

Hediye puanlarınızı kazanmak için yakıt alımı sırasında sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızı görevliyle paylaşmanız yeterlidir.

Puanınızı ve hediye yakıt oranınızı öğrenmek için tıklayınız.
sarar mağazasında indirimler
Sarar mağazalarında %35 indirim Sarar mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %35 indirim uygulanacaktır.

İndirim, anlaşmalı Sarar mağazalarında ve sezon ürünlerinde geçerlidir.

İndirimden faydalanmak için anlaşmalı Sarar mağazasına giderek sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızı mağaza yetkilisiyle paylaşmanız yeterlidir.

Haberler ve Etkinlikler

Toyota Portekiz Rallisi’ni Evans ile Kazandı Toyota Portekiz Rallisi’ni Evans ile Kazandı TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Portekiz Rallisi’nde Elfyn Evans’ın zafere ulaşmasıyla birlikte bu sezondaki üçüncü galibiyetini kutluyor. Hayalimdeki Araba Resim Yarışması İçin Son Katılım Tarihi: 31 Mayıs Hayalimdeki Araba Resim Yarışması İçin Son Katılım Tarihi: 31 Mayıs Toyota’nın bu yıl dijital olarak düzenlenecek “Hayalimdeki Araba” Resim Yarışması’na başvurular devam ediyor… Son katılım tarihi 31 Mayıs olan yarışma için kağıtlarınızı ve boyalarınızı hazırlayın… Önemli Duyuru Önemli Duyuru Çeşitli sosyal medya kanalları üzerinde, “Toyota” markasını kullanarak çekiliş yapıldığı, katılım durumunda Toyota Corolla marka araba kazanılacağı yönünde bir mesaj ve link yayınlanmaktadır. Söz konusu mesaj Şirketimiz ile ilgili olmayıp, bu ve benzeri mesajlara itibar edilmemesi önemle duyurulur. Toyota En Düşük Emisyonlara Sahip Marka Toyota En Düşük Emisyonlara Sahip Marka TOYOTA GAZOO Racing, FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nın (WEC) Hiper Araç çağını başlatan ilk yarışında galibiyet elde etti. 2021 sezonunun ilk mücadelesi olan 6 Saat Spa-Francorchamps yarışında damalı bayrağa ilk ulaşan Dünya Şampiyonu Toyota’nın hibrit hiper aracı GR010 HYBRID oldu.