1. Toyota’da Kariyer
  2. Tanışalım mı?
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

TANIŞALIM MI?

Bu satırları okuduğuna göre tanışmamıza sadece bir adım kalmış olabilir. Omotenashi kültürümüzden gelen dürtüyle, tanışmamızda en azından sana bir içecek ikram edebilmeyi çok isterdik. Biz de çevrimiçi olanakların sunduğu imkanlar çerçevesinde ziyaretini keyifli kılmaya çalıştık. Haydi başlayalım!

TOYOTA TÜRKİYE SATIŞ VE PAZARLAMA A.Ş.

Şirketimiz, Türkiye otomotiv sektöründe Toyota ve Lexus markalı araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu uluslararası bir distribütör firmadır. 1 Ekim 2000 yılında %65 Sabancı Holding, %25 Toyota Motor A.Ş. ve %10 Mitsui ortaklığında kurulmuştur. 2009 yılında Sabancı Holding’e ait %65’lik hisseyi ALJ A.Ş. satın almıştır. 1 Ekim 2009 itibariyle %100 ALJ Holding’e bağlı yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Çalışan Değer Önermemiz

Çalışan Değer Önermemiz – We Respect We Kaizen ile çalışanlara, potansiyel adaylara ve ayrılan çalışanlara; “Sürekli Gelişim” ve “İnsana Saygı” değerlerini kelime anlamlarının da ötesine geçecek ölçüde hissettirmeyi ve deneyimletmeyi hedefledik, süreci değer yaratma üzerine kurguladık ve son olarak başarının tanımını da işveren markası vaadimiz ve kültürümüz ile örtüşecek kişisel hikâyeleri oluşturabilmek olarak belirledik.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Potansiyel adayların:
" Toyota'da çalışmak için can atıyorum "

Çalışanların:
" Toyota'da çalıştığım için çok mutluyum "

Ayrılanların:
" İyi ki Toyota'da çalışmışım, herkese tavsiye ederim "

diyebileceği bir dünya yaratmak.

Bu misyonu sahiplenecek ve ileriye taşıyacak İnsan Kaynakları ekibi olarak; yürüttüğümüz çalışmaları ve kurduğumuz tüm sistemleri hayata geçirirken, temelimizi bu misyon çerçevesinde atıyoruz.


İnsan Kaynakları olarak butik bir çalışma anlayışımız var; kişiselleştirilmiş bir deneyim yaratmayı çok önemsiyoruz.

toyota-ik-is-ilanlari-acik-pozisyonlar

"Toyota'lı olmaya varım!" diyorsan aşağıdaki linklerden açık pozisyonlarımızı inceleyebilir, sana uygun pozisyonlara hemen başvurabilirsin. Başvurunu heyecanla bekliyoruz!
ik-iletisim-v2
  Kariyer.net   LinkedIn