1. START YOUR IMPOSSIBLE
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Start Your Impossible

Özgürce hareket edebildiğinizde imkansız diye bir şey yoktur!

Mobilite Ürünleri

85 yıllık geliştirme çalışmalarımız bizi en büyük misyonumuza getirdi: herkese eşit hareket özgürlüğü sunmak. Bu misyonumuzu hayata geçirmek için geliştirdiğimiz ürünleri inceleyin.
Daha fazlası

Berlin Özel Olimpiyatları’na yolculuk başlıyor!

17-25 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Berlin Özel Olimpiyatları’nda çok özel sporcuların yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Sporcularımız basketbol, atletizm, yüzme ve bocce takımlarıyla ülkemizi temsil etmeye hazırlanıyorlar. Hareket özgürlüğünün engel tanımadığını bir kez daha kanıtlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Sporcularımızı yakından tanıyın

42 İMKANSIZ KİLOMETRE BELGESELİ

Tekerlekli sandalye üzerinde 42 kilometre koşmak mümkün mü? Peki tekerlekli sandalyede oturan birini çekerek 42 kilometre koşmak? Onlar için imkansız diye bir şey yok! İmkansızı başaran Okan ve Mert'in hikayesini izle.
Hemen Keşfet

İlham Verenler

Sporcularımızın sınırları zorlayan ve herkese ilham veren hikayelerini inceleyin. "Start Your Impossible" vizyonumuza göre özgürce hareket edebiliyorsanız hiçbir şey imkansız değildir.
Daha fazlası

DÜNYA ÇAPINDA HAREKET

Özgürce hareket ettiğimizde imkansız diye bir şeyin olmadığına inanıyoruz. Bu nedenle herkese eşit hareket özgürlüğü sunabilmek için mobilite projeleri geliştiriyoruz.
Daha fazlası