1. Satış Sonrası Hizmetler
  2. Servis & Yedek Parça
  3. Toyota Servis Vale Hizmeti
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Siz Evde Kalın

Toyota Vale Kapınıza Gelsin! Şimdi Servis Vale Hizmeti'yle otomobilinizi bulunduğunuz lokasyondan alıp bakımını yapmak üzere uzman Toyota teknisyenlerine emanet ediyoruz. Bakımı yapılan otomobilinizi bulunduğunuz lokasyonda size teslim ediyoruz.
  • Hayatınızı kolaylaştırmayı biz de sizin kadar seviyoruz. 🙌

    Otomobilinizin ilk günkü performansından ödün vermeden keyifli yolculuklara çıkabilmeniz için periyodik bakımlarının zamanında yapılması çok önemlidir. 

Randevunuzu oluşturun, aracınızı adresinizden ücretsiz teslim alalım

Aracınızın alınıp teslim edileceği yer ile bayimiz arasında 20 km veya daha az mesafe varsa Servis Vale Hizmeti’nden kolayca yararlanabilirsiniz.

Aracınız emin ellerde 💪

Periyodik Bakım işlemlerinizi tamamlayalım ve bakım sonrası aracınızı adresinize teslim edelim.
Servis Vale Hizmeti, bayinin doğrudan iletişimi ile randevulu olarak verilmektedir. Bayi kapasitesi ve lokasyon bakımından sınırlamalar bulunmaktadır. Servis Vale Hizmeti'nden yararlanmak isteyen müşterilerimizin bayimizden en fazla 20 km uzakta olması gerekmektedir. Bayi iş planına uygun olan farklı gün ve saat önerebilir. Aracın bakım için bayiye getirilip götürülmesindeki riskler müşteriye aittir. Vale hizmeti verilecek araçlarda geçerli bir trafik sigortasının bulunması sorumluluğu müşteriye aittir.