1. Professional Ticari Araçlar
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Toyota Professional

Farkı, Toyota Güvencesi

Toyota Garanti ON

 

Toyota Yol Yardım

 

Toyota Forever

 

Servis Vale Hizmeti

 

Online Servis Randevusu

 

Toyota Kasko

 

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/tr/tr?sortOrder=modelName&carType=1f787372-2aad-4b39-a4e9-eaafbf353694

HILUX: Yenilmez Pick-Up.

1968’den beri gücün ve dayanıklılığın simgesi olan Hilux, üstün arazi kabiliyetlerini bir SUV konforunda sunar. Gelişmiş güvenlik ve sürüş destek sistemleri, arka diferansiyel kilidi ve 4x4 sürüş seçeneği ile Hilux, her koşulda yenilmez bir deneyim sunar.
Hilux'ı keşfet

PROACE CITY: Hayatınızı büyütmeye geldi.

Proace City’nin verimli motoru, çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve size üstün bir yakıt tasarrufu sağlar. Gelişmiş güvenlik özellikleri, kullanıcı dostu teknolojisi ve geniş iç mekanı ile Proace City, ticari araç fonksyonelliğini binek araç konforunda sunar.
Proace City'i keşfet

PROACE CITY CARGO: İşinizi büyütmeye geldi.

İşinizi kolaylaştırmak için tasarlanan Proace City Cargo, her iki tarafta sürgü kapılara sahip kompakt ve akıllı tasarımı ile iş hayatınızın vazgeçilmezi olacak.
Proace City Cargo'yu keşfet

Kampanyalar

Kampanya mevcut değil.

Toyota Satış Sonrası Ürün ve Hizmetler

Toyota Garanti ON

10 yaş / 160.000 km'ye kadar olan ve gerekli şartları sağlayan aracınızı periyodik bakım için Yetkili Servislere her getirdiğinizde, ücretsiz 1 yıl / 15.000 km ya da 1 yıl / 10.000 km garanti sisteminden yararlanın.

Toyota Yol Yardım

Toyota 24 saat yol yardımı ile 2 yıl boyunca ücretsiz yol yardım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte, hayatınızı kolaylaştıracak diğer asistanlık hizmetlerimizden yararlanmak için Toyota Asistanım ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Toyota Forever

Toyota Yetkili Servisleri’nde yaptığınız servis harcamalarından puan kazanabilirsiniz. Puanlarınız servislerimizde harcama yaptıkça artar, böylece daha fazla avantajdan yararlanmanızı sağlar.

Servis Vale Hizmeti

Aracınızı bulunduğunuz lokasyondan alıp bakımını yapmak üzere uzman Toyota teknisyenlerine emanet ediyoruz. Bakımı yapılan aracınızı yine size lokasyonunuzda teslim ediyoruz.

Online Servis Randevusu

Toyota’nızın periyodik bakımını ve servis işlemlerini dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Aracınızı teslim edeceğiniz ve teslim alacağınız tarih, saat ve bayiyi seçerek randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

Toyota Kasko

Toyota Ticari Araçlarınız Toyota Kasko güvencesi ile teminat altında. Hasarlarınız, Toyota Yetkili Servisleri uzman kadrosu ile emin ellerde ve sadece orjinal yedek parça kullanılarak onarılır. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Toyota Filo Avantajlarıyla Tanışın

İnceleyin (Opens in new window)