1. Filo
  2. Toyota Filo Bakım Paketleri
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Toyota Filo Bakım Paketleri

Günümüzde işletmelerin taşıma ihtiyaçları arttıkça sistem kurma ihtiyacı artıyor ve bu sistemleri yönetmek için de daha fazla enerji/zaman gerekiyor. Bu noktada, araçların düzenli bakımı ve onarımı, hem operasyonel verimliliği artırmak hem de maliyetleri kontrol altında tutmak açısından kritik bir rol oynamaktadır.

Toyota Filo olarak, kobi ve satın alma yapan büyük müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak özel tasarlanmış  Filo Bakım Paketleri ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

Ekonomik ve Sabit Maliyetler

Filo Bakım Paketleri, araçların periyodik bakımını kapsayan standart işçilik ve yedek parça maliyetlerini içerir. Bu sayede, filo yöneticileri herhangi bir beklenmedik maliyet artışıyla karşılaşmadan, önceden belirlenmiş bir bütçe üzerinden hareket edebilirler. Ön ödemeli yapısı, finansal planlamayı kolaylaştırır ve işletmelerin nakit akışını optimize eder.

Esnek Kullanım Avantajı

Toyota Filo Bakım Paketleri, filonuzda bulunan aynı modeldeki farklı kilometre aralıklarına sahip araçlar için geçerli olan esnek kullanım avantajı sunar. Filonuzdaki araçların farklı çalışma şartlarına ve kilometre kullanımlarına göre özel bir bakım planına tabi olmalarını sağlar. Bu esnek kullanım avantajı ile satın aldığınız bakım paketinde bulunan bakımları filonuzda bulunan farklı araçlarda kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilirlik

 

Toyota Filo Bakım Paketleri, işletmelerin çeşitli ihtiyaçlarına uygun olarak farklı süre ve araç modeli seçenekleri sunar. 2 yıl/20.000 km'den başlayarak, 3 yıl/90.000 km'ye kadar geniş bir yelpazede seçenekler arasından filonuza en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu kişiselleştirme seçenekleri, işletmenizin özel gereksinimlerini karşılamak için ideal bir çözüm sunar. Filo bakım paket seçenekleri için ayrıntılı bilgiyi Toyota Plazalardan alabilirsiniz.

 

Size özel filo danışmanları ile çalışarak filonuzun geleceğini şekillendirebilir, Toyota Plaza'larında uzman teknisyenler tarafından sunulan hızlı ve etkili hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.