1. Filo
 2. Toyota Filo
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Toyota Filo

KOBİ'ler, Kurumsal Firmalar, Kiralama Firmaları, Tüzel Kişilikler.

İş ortağınız Toyota Filo, geniş segment seçenekleri, zengin ürün yelpazesi, Toyota Hybrid teknolojisi avantajları ve Satış Sonrası çözümleriyle daima yanınızda.

Toyota Filo Avantajları

Toyota Filo, düşük yakıt tüketimi ve bakım maliyeti, arızasız sürüş ve yüksek 2. el değeriyle işletmenize yüksek verimlilik sağlar. Toyota müşterisi olmanın ekstra avantajlarıyla her zaman sizin ve işletmenizin yanında olur.


 • Düşük yakıt tüketimi

  Hibrit denince akla gelen ilk marka Toyota. Toyota Hybrid araçlarımızla dünya çapında fark yaratıyoruz. Hem çevreye daha az zarar veren araçlar ürettiğimiz hem de daha az yakıt tüketimiyle müşterilerimize daha çok yol kat etme keyfini yaşattığımız için gururluyuz.

 • Düşük bakım maliyetleri

  Toyota, uluslararası arenada bugüne kadar sahip olduğu tecrübe ve bilgisini kullanarak yeni teknolojik gelişmelerle daha dayanıklı araçlar üretir. Araçların kazalarda daha az hasar görmesini ve bu sebeple oluşacak maliyetlerin önemli ölçüde aşağıya çekilmesini sağlayan bu alışkanlık, aynı zamanda servis sürelerinin de kısalmasını sağlar.

 • Arızasız ve konforlu sürüş

  TNGA sistemiyle ürettiğimiz araçlarımız ve araçlarımızın her bir parçası arızalara karşı çok daha dayanıklı. Üstelik Toyota otomobillerimiz, kötü yol şartlarında bile en iyi tutuşu sağlayarak seyahatinizi pürüzsüz ve konforlu bir şekilde sürdürmenizi sağlıyor.

 • Yüksek 2. el değeri

  Güvenilirliği ve dayanıklılığı ile ünlü Toyota araçlar, yüksek 2. el fiyatıyla işletmenize destek olur. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan nitelikli bayi ağı sayesinde aracınızı değer kaybetmeden en hızlı şekilde satabilir ya da yeni bir Toyota marka araç ile takas edebilirsiniz.

 • Geniş Servis Ağı

  Toyota Filo müşterileri, Türkiye’nin 39 farklı ilindeki 61 yetkili Toyota Plaza’dan servis hizmeti alabilirler. Aracınızın ilk günkü konforunu korumak için hizmet sağlayan Toyota servislerine gönül rahatlığıyla misafir olabilirsiniz.


 • Filo Bakım Paketleri

  Son 3 yılda Toyota Filo koşulları ile 20 ve üzeri araç alımı gerçekleştiren müşterilerimize özel, Toyota servislerinde işçilik ve yedek parça avantajlarımız bulunmaktadır. 


 • Nitelikli Servis Hizmeti

  Toyota’nızı güvenli ellere emanet edin. Araçlarınızın konforunun uzun ömürlü olması için %100 orijinal parça kullanımı ve bakımlarının uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın alacağınız araç veya araçlar ile birlikte firma üzerine kayıtlı toplam araç sayısı (herhangi bir markaya ait olabilir, motorlu taşıtlar vergisi ödenmesi yeterlidir) en az 3 adede ulaşmalıdır.

Bütün Toyota Plazalar’dan filo araç alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Toyota modellerinin hepsinde filo satışı mevcuttur.

Satın alacağınız araç veya araçlar ile birlikte firma üzerine kayıtlı toplam araç sayısı (herhangi bir markaya ait olabilir, motorlu taşıtlar vergisi ödenmesi yeterlidir) en az 3 adede ulaşmalıdır. Taksi sahibi müşteriler sahip olduğu araç adedine bakılmaksızın filo müşterisi olarak kabul edilir.

Alım türü ve araç sayısına bağlı olarak, fiyatlandırmada birçok avantajdan faydalanabilirsiniz.

Taksi plakası sahibi müşteriler sahip olduğu araç adedine bakılmaksızın filo müşterisi olarak kabul edilir.

Filo koşulu ile aldığınız araçlar 6 ay ya da 10.000 km olmadan yeniden satılamaz.

Bütün ticari faaliyetler, Toyota Plazalar üzerinden yapılmaktadır. İstediğinz Toyota Plaza’dan Rent-a-Toyota aracılığı ile araç kiralama hakkında bilgi alabilirsiniz.

Size en yakın Toyota Plaza’dan filo test aracı için talepte bulunabilirsiniz.

Filo araç alımlarında takas koşulları ilgili istediğiniz Toyota Plaza ile görüşme yapabilirsiniz.