1. Toyota Professional
Hızlı Erişim
Hızlı Erişim
Beyond Zero

 

 

Toyota Professional

Farkı, Toyota Güvencesi

5 yıl/150.000 km Toyota Garanti Sistemi

Toyota Professional segmentindeki araçlar 5 yıl/150.000 km (hangisi önce gelirse) boyunca Toyota Garanti Sistemi altında. Garanti sistemi avantajları ile Toyota yıllarca hep arkanızda. *Ayrıntılı bilgi Toyota Plazalarda.

Toyota Servis Güvencesi

Toyota servislerinde tüm Toyota’lara gözümüz gibi bakıyoruz çünkü Toyota’nızı sizin kadar seviyoruz. En yeni ekipmanlarımız, sertifikalı ve deneyimli teknisyenlerimizle en kaliteli bakım ve onarım güvencesini biz sunuyoruz. Üstelik Toyota Hasar Destek Hattı ile her durumda yardımınıza koşuyor, Toyota Kasko avantajlarıyla sizi el üstünde tutuyoruz.

Yaygın Toyota Bayi Ağı

Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren 60 plazamızla yanınızdayız. Toyota Professional araçları alırken de, sonrasında da Toyota güvencesi ve avantajlarıyla her zaman sizinleyiz.

Hayatı Kolaylaştıran Hizmetler

Servis Vale Hizmeti

Aracınızı bulunduğunuz lokasyondan alıp bakımını yapmak üzere uzman Toyota teknisyenlerine emanet ediyoruz. Bakımı yapılan aracınızı yine size lokasyonunuzda teslim ediyoruz.

Toyota Forever Avantajları

Toyota Plazalar'da yaptığınız servis harcamalarında Toyota Puan kazanabilirsiniz. Üstelik puanlarınız kullandıkça artar, daha fazla indirim ve avantaj kazandırır.

Online Servis Randevusu

Toyota’nızın periyodik bakımını ve servis işlemlerini dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Aracınızı teslim edeceğiniz ve teslim alacağınız tarih, saat ve bayiyi seçerek randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Üstelik Toyota Professional müşterilerimize, 2 gün içinde randevu garantisiyle.

Toyota 24 Saat Yol Yardım

Toyota 24 saat yol yardımı ile 2 yıl boyunca 7 gün 24 saat yol yardımı alabilir, hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
HILUX
HILUX 4X2 ADVENTURE .
Proace City Cargo
Proace City Cargo Dream .

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/tr/tr?sortOrder=modelName&model=hilux%2CPd%2Cproaceverso

Toyota Filo avantajlarıyla tanışın

Opens in new window İnceleyin