1. New Cars
 2. Proace City Cargo
 3. Genel Bakış
Hızlı Erişim
Hızlı Erişim
Beyond Zero

 

 

Proace City Cargo Vision

.

Proace City Cargo - Vision - .
Korele Edilmiş NEDC Standartı
108 gr/km
4.1 lt/100km
1.5 D 100 HP
Proace City Cargo - Vision - .
Kutup Beyazı (EWP)

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/tr/tr


Proace City Cargo'yu

360 derece deneyimleyin.

 • FONKSİYONEL

  FONKSİYONEL VE PRATİK

  İşinizi kolaylaştırmak için tasarlanan Proace City Cargo, kompakt ve akıllı tasarımı sayesinde taşıma ihtiyaçlarınızın vazgeçilmezi olacak. Her iki tarafa da açılabilen arka kapılar ve iki tarafta bulunan sürgülü yan kapılar sayesinde aracınız her zaman göreve hazır. Yük kapasitesi ve uzunluğu, Akıllı Kargo* özeliği ile kolayca arttırılabilir. Bu sayede toplam yük uzunluğuna 1,3 metre, kargo kapasitesine ise 0,4 m³ eklenebilir.

 • ARACINIZ OFİSİNİZ OLSUN

  Proace City Cargo, her iş koluna hitap edebilecek iç mekanıyla işletmelerin ihtiyaç duyduğu esnekliği sağlar. Akıllı Kargo özelliği, ön kabindeki alanı pratik ve güvenli bir şekilde yük bölmesine ekleyerek ilave yük uzunluğu ve taşıma kapasitesi sağlar.Katlandığında masaya dönüşebilen yolcu koltuğu, dizüstü bilgisayarlar vetabletler için ideal bir çalışma yüzeyi oluştururken koltuk altı saklama alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı size yakın, gözlerden uzak bir şekilde depolar.Akıllı Kargo özelliği yalnızca Dream versiyonunda sunulmaktadır.

 • TÜM İHTİYAÇLARINIZ DÜŞÜNÜLEREK TASARLANDI

  Proace City Cargo, yolculuk esnasında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir kabin tasarımı ile sunuluyor. Bluetooth® bağlantılı DAB Radyo özelliği sayesinde ellerinizi direksiyondan ayırmadan istediğiniz müziği dinleyebilir, istediğiniz kişiyle telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Elektronik park freni özelliği, arttırdığı sürüş konforunun yanında geleneksel bir park frenine göre çok daha az yer kaplar, kabin içi konforu da arttırır. Geniş baş üstü saklama alanları, her türlü eşyanızı pratik bir şekilde muhafaza eder. Bununla birlikte kabinin farklı noktalarında akıllıca konumlandırılmış ek saklama alanları sayesinde tüm eşyalarınız her daim elinizin altında.

Tam ekran göster Kapat
360 görünüm için döndür 360 görünüm için döndür

TOYOTA GARANTİ ON

Bakıma gelen Toyota'lar, 10 yıla kadar garantili* çıkar!
Detaylar için tıklayın