1. Araba Modelleri
  2. Toyota C-HR
  3. Öne Çıkanlar (Highlights)
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

₺1.550.000

Toyota'nıza kavuşmak için son bir adım

İkonik özelliklere merhaba

Dijital Gösterge Ekranı

12.3" Dijital Gösterge Ekranı

12.3" Dijital Gösterge Ekranı, sürüş esnasında ihtiyacınız olacak her türlü bilgiyi, geniş kişiselleştirme opsiyonları sayesinde size özel bir arayüz tasarımıyla sunuyor.

Cam Tavan

Termal Yalıtımlı Panoramik Cam Tavan

Termal Yalıtımlı Panoramik Cam Tavan, perdesiz ve çıtasız teknolojisi sayesinde kabin içi ferahlığı maksimum seviyede tutarken, optimum iklimlendirme ve baş mesafesinin de korunmasını sağlıyor.

Kapı Kolları

Gövdeye Gizli Kapı Kolları

Gövdeye Gizli Kapı Kolları, Yeni Toyota C-HR'ın minimalist dış tasarım çizgilerini devam ettirirken aerodinamik bir gövde yapısına da katkı sağlıyor.

₺1.550.000

Toyota'nıza kavuşmak için son bir adım

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/tr/tr?path=highlights/6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/one-cikanlar","configure":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/olustur","specs":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/ozellikler"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/one-cikanlar","configure":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/olustur","specs":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/ozellikler"}}}}