1. Araba Modelleri
  2. Öne Çıkanlar (Highlights)
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

₺1.752.500₺1.842.500
₺1.752.500₺1.842.500

İkonik özelliklere merhaba

Dijital Gösterge Ekranı

12.3" Dijital Gösterge Ekranı

12.3" Dijital Gösterge Ekranı, sürüş esnasında ihtiyacınız olacak her türlü bilgiyi, geniş kişiselleştirme opsiyonları sayesinde size özel bir arayüz tasarımıyla sunuyor.

Cam Tavan

Termal Yalıtımlı Panoramik Cam Tavan

Termal Yalıtımlı Panoramik Cam Tavan, perdesiz ve çıtasız teknolojisi sayesinde kabin içi ferahlığı maksimum seviyede tutarken, optimum iklimlendirme ve baş mesafesinin de korunmasını sağlıyor.

Kapı Kolları

Gövdeye Gizli Kapı Kolları

Gövdeye Gizli Kapı Kolları, Yeni Toyota C-HR'ın minimalist dış tasarım çizgilerini devam ettirirken aerodinamik bir gövde yapısına da katkı sağlıyor.

₺1.752.500₺1.842.500
Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Toyota Plazalardan alınabilir. Konfigüre edilen araç için oluşturulan resimler ve fiyatlar bağlayıcı değildir, birebir uyumluluk arz etmeyebilir. Toyota Plazalardaki stok ve yeni araç sevk durumuna göre fiyat ve donanım seviyesinden farklı araçlar bayilerimizde bulunabilir. Metalik ve İnci Beyazı renk fiyat farklarının araç fiyatına eklenmesi durumunda veya aksesuar seçimi durumunda aracın Özel Tüketim Vergisi oranı, motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebilecektir. Bütün aksesuarlar ve parçalarla ilgili fiyatları Toyota Plazalardan öğrenebilirsiniz. Tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigota bedeli fiyatlara dahil değildir.
1
TOYOTA C-HR HYBRID HAZİRAN AYI KAMPANYASI

Başlangıç: 01.06.2024 Bitiş: 31.06.2024

Haziran ayına özel avantajları keşfetmek için Toyota Plazaları ziyaret edin.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/tr/tr?path=highlights/6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/one-cikanlar","configure":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/olustur","specs":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/ozellikler"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/one-cikanlar","configure":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/olustur","specs":"https://www.toyota.com.tr/araba-modelleri/c-hr/ozellikler"}}}}