1. Araba Modelleri
  2. Corolla Cross Hybrid
  3. AWDi Hybrid
Ne aramıştınız?
Beyond Zero

 

 

Mutlu Sürüşler

Yolculuk sırasında ekstra çekiş kabiliyetinden yararlanın. Yollar zorlaştığında kendinizden emin bir şekilde sürmeye devam edebilirsiniz. Aracın güçlü hibrit motoru üstün bir yakıt tasarrufu sağlar ve sınıfındaki en iyi CO₂ performansını sunar. Bitmek bilmeyen uzun yolculukları tamamlamak için tasarlanmış olan Corolla Cross, yolculuğun zor kısmını hallederek sizin önemli şeylere odaklanabilmenizi sağlar.

Stressiz sürüş

Güç ve kullanım kolaylığını dengeleyecek şekilde tasarlanan Corolla Cross Hybrid çocukları okula bırakmak, ailenizle hafta sonu tatile gitmek ve aradaki tüm etkinlikler için mükemmeldir. Üstün dört çeker kabiliyeti ve yakıt tasarrufu sayesinde ailenizin tüm üyeleri nereye giderseniz gidin stressiz bir yolculuk yapabilir. Hava koşullarından bağımsız olarak kendinizden emin bir yolculuk yapın ve Toyota'nın beşinci nesil hibrit sistemi sayesinde direksiyon başında son derece kıvrak ve iyi tepki veren bir performanstan yararlanın. Verimli bir SUV, aile yaşamında pratik çözümler sunar.

Sürüşün keyfini çıkarın

Corolla Cross'un içindeki tüm yolcular, çoklu bağlantılı arka süspansiyon sayesinde en yüksek denge ve sürüş konforuna sahip olacaktır. Mükemmel yol tutuşu sayesinde yoldaki bütün tümseklerin üzerinden yumuşak bir şekilde geçebilirsiniz. Aracın yerden yüksek olması, daha yüksek bir sürüş konumu sağlar ve böylece her zaman çevrenizi en iyi şekilde görebilirsiniz. Corolla Cross ile çocuklarınız arka koltuktayken şehir içinde gezerken veya şehir dışını keşfederken hedefinize rahat ve kendinizden emin bir şekilde varabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyor?

5. nesil Hibrit Teknolojimiz sayesinde Corolla Cross bugüne kadar sunduğumuz en gelişmiş hibrit modelimizdir. Klasik bir araç ile aynı şekilde çalışan hibritler, menzil endişesi olmadan sınıfındaki en iyi yakıt tasarrufunu sunarlar. Toyota Hybrid modelleri kendi kendini şarj ettiği için, akülerini şarj etmek için prize bağlamanız gerekmez ve her zamanki gibi yakıt alabilirsiniz. Ama hepsi bu değil. Üretken frenleme veya sabit hızda sürüş sırasında depoladığınız elektrik enerjisini daha sonra kullanabilirsiniz.