Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması 

Gelecek öğretim yılında yapılacak yarışma ile birleştirildi

hayalimdeki-araba-border

1. Katılım formunu indirin

Katılım formunda yarışma şartları ve hükümleri ile anket bulunmaktadır.

2. Katılım şartlarını ve hükümlerini okuyun

Yarışmaya katılmadan önce katılım şartlarını ve hükümlerini inceleyin.

3. Katılım formunu doldurun

Bilgilerin eksik veya yanlış olması durumunda başvuran kişinin resmi değerlendirilemeyecektir, başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurup imzalamanız gerekir.

4. Resminizi ve katılım formunuzu hazırlayın

Katılımcılar, birden fazla resim gönderecekse, her resmin bir katılım formu ile birlikte gönderilmesi gerekir. Başvuru formunu resme yapmıştırmayınız ya da zımbalamayınız. Her bir başvuru için bir katılım formu doldurulmalı, kaybolmayacak şekilde resme iliştirilmeli ve ayrı zarflar içinde gönderilmelidir.

5. Resminizi ve başvuru formunuzu bize gönderin

Posta yoluyla başvuru yapmak için :
Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.
Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan Yol No:5
Yakacık 34876 Kartal – İstanbul

Toyota Plaza'lara giderek başvuru yapmak için :
Size en yakın Toyota Plaza’yı öğrenmek için tıklayın.

Haberler ve Etkinlikler

Baştan Sona Yenilenen Toyota Yaris Yola Çıktı Baştan Sona Yenilenen Toyota Yaris Yola Çıktı Toyota, sportif tarzıyla segmentine dinamizm getirecek Yeni Yaris'i Türkiye pazarında satışa sundu. Yeni Yaris Hybrid ile birlikte Toyota'nın tüm hibrit ürün gamı tamamen yenilenmiş oldu. Toyota Corolla Sedan'da Yeni Motor Seçeneği Toyota Corolla Sedan'da Yeni Motor Seçeneği Türkiye’de üretilen Toyota Corolla Sedan’ın yeni motor seçeneği olan 1.5L Dynamic Force, Avrupa’daki yeni emisyon standartlarını karşılayacak şekilde geliştirildi. Toyota, Bahreyn'deki Duble Zafer ile Pilotlar Şampiyonu Oldu Toyota, Bahreyn'deki Duble Zafer ile Pilotlar Şampiyonu Oldu TOYOTA GAZOO Racing, 2019-2020 FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nın (WEC) sekizinci ve son yarışında da galip gelerek Pilotlar Şampiyonluğu’nu kazanmayı başardı. Toyota'nın Yeni Bayi Yönetimi Direktörü Caner Yüksel Toyota'nın Yeni Bayi Yönetimi Direktörü Caner Yüksel Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de yaklaşık 9 yıl boyunca tecrübe kazanan Caner Yüksel, son olarak 2017 yılında Bayi Satış Operasyonları Müdürü olarak atanmıştı.