Toyota'ya ODD'den 3 büyük ödül

Türkiye otomotiv sektöründe 43 uluslararası markayı aynı çatı altında buluşturan Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından bu yıl 11’inci kez “Eşsiz Yıl” temasıyla düzenlenen ODD Gladyatör Ödülleri’nde Toyota olarak 3 büyük ödülün sahibi olduk.

/

Sektörümüzün temsilcileriyle birlikte tüm paydaşlarımızın katılımıyla düzenlenen online törende Toyota; Toyota Yandex Güvenli Sürüş projesiyle “Yılın Dijital Deneyim Uygulaması”, engellilere yönelik Toyota’da Engel Yok projesiyle “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi” ve basın mensuplarının oylarıyla Toyota Yeni Hilux lansmanı da “Yılın Basın Lansmanı” kategorilerinde birinciliğe layık görüldü.

Her yıl düzenlenen ve sektörümüze dinamizm kazandıran unsurlardan biri olan ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2020 Gladyatörleri etkinliğinde çalışmalarımızı ödül ile buluşturan jüri üyelerine, çalışma arkadaşlarımıza, basın mensubu dostlarımıza ve tüm Toyota tutkunlarına en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Haberler ve Etkinlikler

Toyota Plaza Bakırcılar Bir Kez Daha Avrupa'nın En İyisi Toyota Plaza Bakırcılar Bir Kez Daha Avrupa'nın En İyisi Toyota’nın her yıl düzenlediği “Ichiban” Avrupa Müşteri Memnuniyeti Ödülleri’nin 2020 yılı kazananları belli oldu. 2012, 2018 ve 2019 yıllarından sonra kazanan bu yıl da Antalya Toyota Plaza Bakırcılar oldu. Toyota, 2020 Yılının da En Değerli Markası Toyota, 2020 Yılının da En Değerli Markası BrandZ tarafından her yıl gerçekleştirilen en değerli 100 küresel marka raporunda, Toyota dünyanın en değerli otomobil markaları sıralamasında zirveyi bu yıl da kimseye bırakmadı. TOYOTA GAZOO Racing Şampiyona Liderliğini Devam Ettiriyor TOYOTA GAZOO Racing Şampiyona Liderliğini Devam Ettiriyor TOYOTA GAZOO Racing, FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın ikinci yarışında kar ve buzla kaplı etaplardan oluşan Finlandiya Arctic Rallisi’nin ardından liderliğine devam ediyor. Toyota pandemiye rağmen en çok satış yapan üretici Toyota pandemiye rağmen en çok satış yapan üretici Toyota, COVID-19 pandemisine rağmen 9.5 milyon adetlik global satış ile dünya otomotiv sektöründe en çok satışı gerçekleştiren üretici oldu.