Toyota'ya ODD'den 3 büyük ödül

Türkiye otomotiv sektöründe 43 uluslararası markayı aynı çatı altında buluşturan Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından bu yıl 11’inci kez “Eşsiz Yıl” temasıyla düzenlenen ODD Gladyatör Ödülleri’nde Toyota olarak 3 büyük ödülün sahibi olduk.

/

Sektörümüzün temsilcileriyle birlikte tüm paydaşlarımızın katılımıyla düzenlenen online törende Toyota; Toyota Yandex Güvenli Sürüş projesiyle “Yılın Dijital Deneyim Uygulaması”, engellilere yönelik Toyota’da Engel Yok projesiyle “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi” ve basın mensuplarının oylarıyla Toyota Yeni Hilux lansmanı da “Yılın Basın Lansmanı” kategorilerinde birinciliğe layık görüldü.

Her yıl düzenlenen ve sektörümüze dinamizm kazandıran unsurlardan biri olan ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2020 Gladyatörleri etkinliğinde çalışmalarımızı ödül ile buluşturan jüri üyelerine, çalışma arkadaşlarımıza, basın mensubu dostlarımıza ve tüm Toyota tutkunlarına en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Haberler ve Etkinlikler

Toyota Mirai Guinness Dünya Rekoru’nu Kırdı | Toyota Toyota Mirai Guinness Dünya Rekoru’nu Kırdı | Toyota Toyota’nın hidrojen yakıt hücreli aracı Mirai bir ilke daha imza attı. Mirai, tek depoyla en uzun mesafeyi kat eden hidrojen yakıt hücreli araç olarak, Guinness Dünya Rekoru unvanını elde etti. Toyota C+walk ile Yeni Nesil Mobilitenin Tanımını Yapıyor | Toyota Toyota C+walk ile Yeni Nesil Mobilitenin Tanımını Yapıyor | Toyota Toyota “bir mobilite şirketi” olma yolunda yeniliklerinden biri olan C+walk yürüyüş alanı mobilite serisinde, C+walk T'yi tanıttı. Toyota'nın Kadın Çalışanları Öğrencilere Rol Model Oluyor | Toyota Toyota'nın Kadın Çalışanları Öğrencilere Rol Model Oluyor | Toyota Toyota, Avrupa’da çalışma alanlarındaki çeşitliliği yansıtmak adına özellikle Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (STEM) ile ilgili pozisyonlarda daha fazla kadına yer vermeyi amaçlıyor. Bu hedef doğrultusunda JA Europe ve Inspiring Girls International ile işbirliği yapılarak “Toyota Girls STEM the Future” programı başlatıldı. Toyota Yeni Yaris Cross ile SUV Konforu Yaşanacak | Toyota Toyota Yeni Yaris Cross ile SUV Konforu Yaşanacak | Toyota Toyota, SUV ve B segmentindeki bilgi birikimi ile zengin mühendislik deneyimlerini bir araya getiren Yaris Cross modelinin test sürüşünü gerçekleştirdi.