Toyota'ya ODD'den 3 büyük ödül

Türkiye otomotiv sektöründe 43 uluslararası markayı aynı çatı altında buluşturan Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından bu yıl 11’inci kez “Eşsiz Yıl” temasıyla düzenlenen ODD Gladyatör Ödülleri’nde Toyota olarak 3 büyük ödülün sahibi olduk.

/

Sektörümüzün temsilcileriyle birlikte tüm paydaşlarımızın katılımıyla düzenlenen online törende Toyota; Toyota Yandex Güvenli Sürüş projesiyle “Yılın Dijital Deneyim Uygulaması”, engellilere yönelik Toyota’da Engel Yok projesiyle “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi” ve basın mensuplarının oylarıyla Toyota Yeni Hilux lansmanı da “Yılın Basın Lansmanı” kategorilerinde birinciliğe layık görüldü.

Her yıl düzenlenen ve sektörümüze dinamizm kazandıran unsurlardan biri olan ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2020 Gladyatörleri etkinliğinde çalışmalarımızı ödül ile buluşturan jüri üyelerine, çalışma arkadaşlarımıza, basın mensubu dostlarımıza ve tüm Toyota tutkunlarına en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Haberler ve Etkinlikler

Toyota, 2020 Yılının da En Değerli Markası Toyota, 2020 Yılının da En Değerli Markası BrandZ tarafından her yıl gerçekleştirilen en değerli 100 küresel marka raporunda, Toyota dünyanın en değerli otomobil markaları sıralamasında zirveyi bu yıl da kimseye bırakmadı. Toyota'nın Yeni Bayi Yönetimi Direktörü Caner Yüksel Toyota'nın Yeni Bayi Yönetimi Direktörü Caner Yüksel Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de yaklaşık 9 yıl boyunca tecrübe kazanan Caner Yüksel, son olarak 2017 yılında Bayi Satış Operasyonları Müdürü olarak atanmıştı. Toyota, 16 Yıldır Dünyanın En Değerli Otomotiv Markası Toyota, 16 Yıldır Dünyanın En Değerli Otomotiv Markası Dünyanın en saygın marka değerlendirme kuruluşlarından biri olan Interbrand tarafından gerçekleştirilen '2020 Dünyanın En Değerli Markaları' araştırmasında Toyota bir kez daha birinci oldu. Toyota'dan Hidrojen Yakıt Hücreli Ağır Ticari Araç Toyota'dan Hidrojen Yakıt Hücreli Ağır Ticari Araç Toyota, ağır ticari araçlara olan talebin artmasıyla birlikte Hino Trucks işbirliğiyle Kuzey Amerika pazarı için hidrojen yakıt hücreli elektrikli ağır ticari araç geliştirme kararı aldı.