Toyota Çalışanları Farklı Alanlarda da

Yeteneklerini Geliştiriyor

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin Yetenek Gelişim Programı’nın ikinci dönemi tamamlandı…

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin Yetenek Gelişim Programı “Game Changer” ikinci dönem mezunlarını verdi. Bu program çerçevesinde belirlenen 5 Toyota çalışanı 2 yıl boyunca; eğitim programları, seminerler, bireysel gelişim programları, Startup kurucuları ile buluşmalar, ünlü CEO’ların “başarı ve başarısızlık hikâyelerini” ilk ağızdan dinlemek gibi yoğun bir eğitim programını bitirmeyi başardılar.

Yetenek Gelişim Programı’ndan bu yıl mezun olanlar kapanış projelerinde bir ilke de imza attılar. Mezunlar, Brand Week, TEDX, Marketing Meetup gibi iş dünyasının yakından takip ettiği etkinliklerden ilham alarak adını “Game Changer Experience” koydukları etkinlikle, gelişim programı boyunca birlikte oldukları bazı eğitmenleri, CEO’ları, Startup kurucularını ve danışmanlarını Toyota çalışanlarıyla buluşturarak, 2 yıl boyunca yaşadıkları deneyimi tüm çalışanların da yaşamasını sağladılar.

Düzenlenen bu etkinliğe, Öğretim Görevlisi Melda Göknel, Oyunlaştırma Uzmanı Ercan Altuğ Yılmaz, Agile Partners Kurucu Ortağı Aydın Mutlu, Dale Carnegie Eğitmeni, Koç ve Danışman Murat Kurt, Marketing Meetup Kurucusu ve Pazarlamasyon CEO’su Necip Murat ve FutureBright ve Davranış Enstitüsü Kurucusu Akan Abdula konuşmacı olarak katıldı. Konuşmalardan sonra, Türkiye Barista Şampiyonu olan startup kurucusu Nisan Ağca kendi barista ekibi ile birlikte kahve tadımı gerçekleştirirken, Abaküs yayınları ise stant açarak indirimli kitap satışı yaptı.

/

Haberler ve Etkinlikler

Toyota Türkiye Pazarlama Direktörü En Etkin 50 CMO Arasında Toyota Türkiye Pazarlama Direktörü En Etkin 50 CMO Arasında Toyota Türkiye Pazarlama Direktörü Barış Erdim, Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliği ile düzenlenen Türkiye’de “En Etkin 50 CMO” arasındaki yerini aldı. Sınıfında fark yaratacak Toyota Corolla Hatchback Türkiye yollarına çıkıyor Sınıfında fark yaratacak Toyota Corolla Hatchback Türkiye yollarına çıkıyor Corolla Hatchback, hibrit versiyonları başta olmak üzere benzinli seçenekleriyle de segmentindeki en iddialı ve farklı modellerden biri olacak. Toyota İstemsiz Hızlanmanın Yol Açtığı Kazaları Önleyecek Toyota İstemsiz Hızlanmanın Yol Açtığı Kazaları Önleyecek Beklenmedik hızlanmalara karşı geliştirilen “Kontrollü Hızlanma Fonksiyonu”, istemsiz hızlanma durumuna anında müdahale ederek olası kazaları engelleyecek. Toyota Start-up Ödüllerinin Finalistlerini Açıkladı Toyota Start-up Ödüllerinin Finalistlerini Açıkladı Dünya çapında yapılan bu yarışma ile insanların daha özgürce hareket etmelerini ve günlük yaşamlarını kolaylaştıracak yenilikçi çözümler sunan şirketler hedeflendi.