Toyota Çalışanları Farklı Alanlarda da

Yeteneklerini Geliştiriyor

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin Yetenek Gelişim Programı’nın ikinci dönemi tamamlandı…

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin Yetenek Gelişim Programı “Game Changer” ikinci dönem mezunlarını verdi. Bu program çerçevesinde belirlenen 5 Toyota çalışanı 2 yıl boyunca; eğitim programları, seminerler, bireysel gelişim programları, Startup kurucuları ile buluşmalar, ünlü CEO’ların “başarı ve başarısızlık hikâyelerini” ilk ağızdan dinlemek gibi yoğun bir eğitim programını bitirmeyi başardılar.

Yetenek Gelişim Programı’ndan bu yıl mezun olanlar kapanış projelerinde bir ilke de imza attılar. Mezunlar, Brand Week, TEDX, Marketing Meetup gibi iş dünyasının yakından takip ettiği etkinliklerden ilham alarak adını “Game Changer Experience” koydukları etkinlikle, gelişim programı boyunca birlikte oldukları bazı eğitmenleri, CEO’ları, Startup kurucularını ve danışmanlarını Toyota çalışanlarıyla buluşturarak, 2 yıl boyunca yaşadıkları deneyimi tüm çalışanların da yaşamasını sağladılar.

Düzenlenen bu etkinliğe, Öğretim Görevlisi Melda Göknel, Oyunlaştırma Uzmanı Ercan Altuğ Yılmaz, Agile Partners Kurucu Ortağı Aydın Mutlu, Dale Carnegie Eğitmeni, Koç ve Danışman Murat Kurt, Marketing Meetup Kurucusu ve Pazarlamasyon CEO’su Necip Murat ve FutureBright ve Davranış Enstitüsü Kurucusu Akan Abdula konuşmacı olarak katıldı. Konuşmalardan sonra, Türkiye Barista Şampiyonu olan startup kurucusu Nisan Ağca kendi barista ekibi ile birlikte kahve tadımı gerçekleştirirken, Abaküs yayınları ise stant açarak indirimli kitap satışı yaptı.

/

Haberler ve Etkinlikler

Toyota'nın Kadın Çalışanları Öğrencilere Rol Model Oluyor | Toyota Toyota'nın Kadın Çalışanları Öğrencilere Rol Model Oluyor | Toyota Toyota, Avrupa’da çalışma alanlarındaki çeşitliliği yansıtmak adına özellikle Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (STEM) ile ilgili pozisyonlarda daha fazla kadına yer vermeyi amaçlıyor. Bu hedef doğrultusunda JA Europe ve Inspiring Girls International ile işbirliği yapılarak “Toyota Girls STEM the Future” programı başlatıldı. Toyota Yeni Yaris Cross ile SUV Konforu Yaşanacak | Toyota Toyota Yeni Yaris Cross ile SUV Konforu Yaşanacak | Toyota Toyota, SUV ve B segmentindeki bilgi birikimi ile zengin mühendislik deneyimlerini bir araya getiren Yaris Cross modelinin test sürüşünü gerçekleştirdi. TOYOTA GAZOO Racing Le Mans’ta Üst Üste Dördüncü Zaferini Aldı | Toyota TOYOTA GAZOO Racing Le Mans’ta Üst Üste Dördüncü Zaferini Aldı | Toyota TOYOTA GAZOO Racing, Le Mans 24 Saat yarışını bir kez daha kazanarak tarihi bir başarıya imza attı. TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Kenya Safari Rallisi’ne de damgasını vurdu | Toyota TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Kenya Safari Rallisi’ne de damgasını vurdu | Toyota TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Takımı, Kenya Safari Rallisi’ne de damgasını vurdu. FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nın bir parçası olarak yaklaşık 20 yıldır ilk kez düzenlenen rallide galibiyet Toyota takımının oldu.