E-Broşür Başvuru Merkezi Bayimizi Bulun Test Sürüşü Fiyat Listesi

Tek kod. Milyonlarca olanak

QR kodunu bir tablet veya akıllı telefonla tarayarak konfigürasyonunuza hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Alternatif olarak, Toyota Kodunuzu girebilirsiniz.

Araç konfigüratörümüzü kullanarak kendi Toyota'nızı tasarladığınızda benzersiz bir QR kodu ve Toyota kodu alacaksınız.
Taşınabilir mükemmellik

Bu kodlardan birini kullanarak ideal Toyota'nızı cebinize atabilir ve bayinizden evinize (ya da tam tersi yönde) taşıyabilirsiniz, size en uygun Toyota'yı evinizin konforunda oluşturabilir ve ardından uzman bir bayiyle birlikte son dokunuşlarınızı yapabilirsiniz.

Avantajlar:
  • Kişiselleştirilmiş Toyota'nızı istediğiniz yerden hızlıca görüntüleyin
  • Benzersiz konfigürasyonunuzu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşarak görüşlerini alın
  • Seçtiğiniz otomobile evde, işte veya Toyota uzmanlarından yararlı tavsiyeler alabileceğiniz yerel bayinizde son dokunuşlarınızı yapın
  • Sonraki yeni Toyota'nızı oluşturmak ve sipariş etmek hiç bu kadar sezgisel ve zahmetsiz olmamıştı.
/

İstediğiniz Toyota'yı oluşturun, Toyota uzmanlarının yardımıyla mükemmelleştirin, ardından arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte inceleyin ve gerekirse ufak dokunuşlar yapın.

Nasıl çalışır:
  • Araç konfigüratörümüzün "OTOMOBİLİNİZ" bölümüne ulaşıp konfigürasyonunuzu kaydettiğinizde otomatik olarak bir QR kodu ve birlikte gelen Toyota Kodu (QR kodunun alfanümerik sürümü) oluşturulur
  • Daha sonra incelemek üzere kaydedin
  • Başka bir tablette veya akıllı telefonda görüntülemek üzere yazdırın
  • Saniyeler içinde e-posta yoluyla paylaşın
Kod kullanmak istemiyor musunuz?

Hiç sorun değil. Konfigüre ettiğiniz otomobilleri Benim Toyotam'dan geri alabilirsiniz ("My Saved Cars" [Kaydettiğim Otomobiller] veya "Recently Viewed Cars" [En Son Görüntülediğim Otomobiller] bölümlerinde).

/

Üstelik tüm bu özellikler çevreyi de koruyor

E-Gizlilik Politikamız

Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayarları değiştirmek istiyorsanız çerezlerinizi buradan yönetebilirsiniz.