Fiyat Listesi
Toyota Dijital Bayi
Online Servis Randevusu
Bayimizi Bulun
Başvuru Merkezi

Ödün vermez

RAV4 Hybrid göze çarpmak için tasarlandı. Yenilikçi, kendi kendini şarj eden hibrit motoru elektrik gücünün tüm özelliklerinden yararlanmanızı sağlıyor. Geniş olduğu kadar konforlu da olan iç tasarımı sayesinde şehir içerisinde son derece emniyetli ve rahat yolculuklar yapabilirsiniz.

RAV4 360°

 • Göze çarpmak için tasarlandı

  RAV4, konforlu yolculuklar için üretildi ve göze çarpmak için tasarlandı. Tam donanımlı bir SUV’u, keskin ve dinamik tarzı ile bir araya getiren RAV4 şık ve şehirli bir görünüm kazandı. Sonuç mu? İstediğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ve bunu yaparken tarzından ödün vermeyen bir SUV.

 • Güçlü ve etkili

  RAV4'ün 2,5 litrelik Hybrid Dynamic Force (A25A-FXS) güç aktarım mekanizması, bol miktarda gücü bir araya getiriyor.

 • Büyük, cesur ve çevik

  RAV4 heybetli bir SUV olarak gözükebilir, ancak şehir merkezlerinde bir hayal gibi görünen mükemmel görüş açısı ve etkileyici manevra kabiliyeti ile şaşırtıcı derecede çeviktir. 4,6 metrelik toplam uzunluğu ve sadece 11 metrelik tam dönüş çapı ile hiçbir yol dar değil, hiçbir viraj çok keskin değildir.

 • Her olasılığa hazır

  Toyota Safety Sense Akıllı Güvenlik Sistemleri ile her türlü sürüş durumunda gönül rahatlığı sağlayan RAV4 artık size daha fazla yardımcı olacak. Onunla çıkacağınız yolculuklar hem huzurlu hem keyifli...

Eksiksiz bir SUV

RAV4 Hybrid, gerçek SUV karakterini tarz ve teknoloji ile bir araya getiriyor.

Dış tasarım videosu >

 • Güçlü tasarım

  Güçlü ve sağlam duruşuyla Yeni RAV4 Hybrid'in gövdesi, ön LED farları, cesur silüeti ve benzersiz LED stop lambaları ile dikkatleri üzerine topluyor ve ona eşsiz bir görünüm kazandırıyor.

 • Kullanıcısıyla bütünleşen iç tasarım

  Ferah iç mekanıyla Yeni RAV4 Hybrid, modern, konforlu ve ileri seviye teknolojilerle donatılmış bir iç tasarıma sahip.

 • RAV4 diğer SUV'lara benzemez

  Toyota’nın yeni TNGA* platformunu kullanan Yeni RAV4 Hybrid, daha düşük ağırlık merkezi, artan gövde dayanımı, daha iyi yol tutuş, yüksek konfor, geniş kabin alanı ile sınıfının lideri bagaj kapasitesi ve güçlü tasarımı ile segmentinde standartları yeniden belirliyor.
  *Toyota Yeni Global Mimarisi