E-Broşür Başvuru Merkezi Bayimizi Bulun Test Sürüşü Fiyat Listesi

HILUX 4x4 Hi-Cruiser 6A/T

Promosyonlu fiyatlar
Fiyat
Motor ve şanzıman Tekerlek tahriki KDV dahil fiyat promosyon bilgisi Konfigüre Et
2.8L D-4D 177PS 6 İleri Otomatik 4X4 114.900,00 TL 119.900,00 TL 31.10.2016 tarihine kadar geçerlidir
5.000 TL'ye varan Hilux 2016 MY İndirimi!
31.10.2016 tarihine kadar geçerlidir
01 Ekim 2016 itibariyle geçerli, tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigota bedeli fiyatlara DAHİL DEĞİLDİR. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ; araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. EURO, T.C Merkez Bankası Günlük Döviz Satış Kur'u üzerinden TL'sına çevrilecektir.Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır. Web sitesinin tüm bölümlerindeki aksesuar fiyatları da, 31 Ağustos 2015 tarihinden itibaren geçerli, KDV dahil, sarf maliyetleri ve işçilik hariç tavsiye edilen fiyatlardır. Bayilerimizdeki stok ve yeni araç sevk durumuna göre yukarıda açıklanan fiyat ve donanım seviyesinden farklı araçlar bayilerimizde bulunabilir.
model tiplerini karşılaştır
Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi (Anahtarsız Sistem)

Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sistemi (Anahtarsız Sistem)

Akıllı Giriş ve Çalıştırma Sisteminde, klasik bir anahtar yerine kapı kolunu çekerek kapıların kilidini açabileceğiniz ve bir düğmeye basarak tekrar kilitleyebileceğiniz bir verici bulunur. Motoru çalıştırmak veya durdurmak için motor çalıştırma düğmesine basmak yeterlidir. Tek yapmanız gereken Akıllı Giriş Sistemi anahtarını cebinizde veya çantanızda taşımak.

Kapat
Kol dayama kapaklı ön konsol kutusu (deri)
Anahtarsız çalıştırma sistemi
Otomatik klima
Tümü tek dokunuş özellikli otomatik camlar
LED farlar
Otomatik far yükseklik ayarı
Gündüz yanan LED farlar
Eğim İniş Destek Kontrol Sistemi (DAC)

Eğim İniş Destek Kontrol Sistemi (DAC)

Yokuş aşağı inişlerde, DAC sistemi aracı dengede tutmak ve hızını 5 ile 7 km/saat arasında korumak için tekerlekleri ayrı ayrı frenler. DAC sistemi ileri veya geri viteste çalışır ve devreye girdiği zaman sürücünün pedala basmasına gerek kalmaz.

Kapat
E-Gizlilik Politikamız

Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayarları değiştirmek istiyorsanız çerezlerinizi buradan yönetebilirsiniz.