E-Broşür Başvuru Merkezi Bayimizi Bulun Test Sürüşü Fiyat Listesi

HILUX 4x4 Adventure

Promosyonlu fiyatlar
Fiyat
Motor ve şanzıman Tekerlek tahriki KDV dahil fiyat promosyon bilgisi Konfigüre Et
2.4L D-4D 150PS 6 İleri Düz 4X4 97.950,00 TL 102.950,00 TL 31.10.2016 tarihine kadar geçerlidir
5.000 TL'ye varan Hilux 2016 MY İndirimi!
31.10.2016 tarihine kadar geçerlidir
01 Ekim 2016 itibariyle geçerli, tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigota bedeli fiyatlara DAHİL DEĞİLDİR. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ; araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. EURO, T.C Merkez Bankası Günlük Döviz Satış Kur'u üzerinden TL'sına çevrilecektir.Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır. Web sitesinin tüm bölümlerindeki aksesuar fiyatları da, 31 Ağustos 2015 tarihinden itibaren geçerli, KDV dahil, sarf maliyetleri ve işçilik hariç tavsiye edilen fiyatlardır. Bayilerimizdeki stok ve yeni araç sevk durumuna göre yukarıda açıklanan fiyat ve donanım seviyesinden farklı araçlar bayilerimizde bulunabilir.
model tiplerini karşılaştır
4x4 geçiş düğmesi
Aktif Elektronik Çekiş Kontrol Sistemi (A-TRC)

Aktif Elektronik Çekiş Kontrol Sistemi (A-TRC)

Arazide ve yolda sürüş için tasarlanmış olan A-TRC, en zorlu koşullarda bile harekete devam edebilmenizi sağlar. Bu akıllı çekiş kontrol sistemi, patinaj yapabilecek bir tekerleğe fren kuvveti uygularken aynı anda patinaj yapmayan diğer üç tekerleğe eşit güç aktarabilir.

Kapat
E-Gizlilik Politikamız

Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayarları değiştirmek istiyorsanız çerezlerinizi buradan yönetebilirsiniz.