SÜRÜŞ RÜYASI

Hibrit araçlarımız hassas yol tutuş ve güçlü hızlanma özelliğinden mükemmel yakıt ekonomisi ve rahat bir sürüş deneyimine kadar normal bir otomobilden bekleyeceğiniz tüm özelliklere ve daha fazlasına sahiptir.

DİKKAT: BU YAZIDA YER ALAN İNGİLTERE NÜSHASI ÖRNEK NİTELİĞİNDEDİR; LÜTFEN METNİN TAMAMINI KONTROL EDİN VE KENDİ PAZARINIZA UYACAK ŞEKİLDE GÜNCELLEYİN. İSTATİSTİKLER, BİRİMLER, RAKAMLAR, FİYATLAR VE GENEL BİLGİLERİN TAMAMI KONTROL EDİLMELİDİR.

Benzinden elektriğe sorunsuz bir şekilde geçer

Toyota hibrit araç kullanırken farklı hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Motor benzinden elektrik enerjisine sorunsuz bir şekilde geçer. Araç yakıt randımanlı bir sürüş veya herhangi bir durumda gereksinim duyduğunuz performans için ikisini kombine ederek de kullanabilir. Hibritlerimiz gece yarısı kat edilen bir otoyoldan trafiğin yoğun olduğu saatlere kadar her zaman için en uygun enerji kaynağına geçiş yapar.

“Bu bir otomobil ve bu otomobili diğer arabaları nasıl kullanıyorsanız aynen o şekilde kullanıyorsunuz.”

Aküyü şarj etmeye gerek yoktur.Aküyü şarj etmenize bile gerek yoktur. Bu işlem otomatik olarak gerçekleşir. Tüm hibrit araçlarımız için 5 yıllık garanti süresinin yanı sıra 8 yıl boyunca 100.000 millik akü teminatı sağlanmaktadır.

Küçük, şık, şehirli veya maceracı? Altı hibrit modelimizden birini bugün deneyin
E-Gizlilik Politikamız

Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayarları değiştirmek istiyorsanız çerezlerinizi buradan yönetebilirsiniz.