Fiyat Listesi
Test Sürüşü
Başvuru Merkezi
Bayimizi Bulun
E-Broşür
Forever Kartınız'la Bahara Avantajlı Başlayın!
01.03.2018 ile 31.03.2018 arasında geçerlidir

Kampanya fırsatları 1 Mart- 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya, diğer kampanya/program indirimleri ile birleştirilemez. Toyota Forever yedek parça indirimi sadece Toyota Plazalar’da yapılan müşteri ödemeli Toyota orijinal mekanik yedek parçalar için geçerlidir. Motor yağları, avantajlı menüler ve özel fiyatlandırılmış yedek parçalarda Toyota Forever indirimi geçerli değildir. Diğer kampanyaların/programların kapsamında, ilgili parça ve işçiliklerde daha yüksek indirim olması durumunda, yüksek olan indirim geçerli olacaktır. Toyota Türkiye, tüm program ve kampanya içeriklerini haber vermeksizin değiştirme ve feshetme hakkını saklı tutar.  Ayrıntılı bilgi Toyota Plazalar ve Toyota iletişim Merkezi’nde (0212 354 0 354).

Kapat

Forever Kartınız'la Bahara Avantajlı Başlayın!

Forever Kart'ı ücretsiz alın,fırsatlardan yararlanmaya başlayın.

2013 ve öncesi tüm modellerde, Forever Kart’a özel %15’ten başlayan yedek parça, %20’den başlayan işçilik indirimi ve BP’den %5’e varan yakıt hediyesi

1 lt Toyota orijinal motor yağı hediyesi periyodik bakım ve yağ değişimlerinde ücretsizdir.

Forever Kart’a özel Toyota Asistanım satış fiyatı üzerinden %40 indirim uygulanmaktadır.

Toyota Protect Tam Koruma Paketi’nde; gövde koruyucu alımında, döşeme koruyucu ürünü %20 indirimle sunulmaktadır.

/

4 adet Bridgestone, Lassa veya Michelin markalı lastik alımlarında verilen 15" ve 16" jant için 100 TL, 17" jant ve üzeri için 150 TL değerindeki indirim kuponu, 31 Mart 2019 tarihine kadar bir sonraki bakımda kullanılmak üzere, lastik alımının yapıldığı bayide geçerlidir.

Kampanya fırsatları 1 Mart- 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya, diğer kampanya/program indirimleri ile birleştirilemez. Toyota Forever yedek parça indirimi sadece Toyota Plazalar’da yapılan müşteri ödemeli Toyota orijinal mekanik yedek parçalar için geçerlidir. Motor yağları, avantajlı menüler ve özel fiyatlandırılmış yedek parçalarda Toyota Forever indirimi geçerli değildir. Diğer kampanyaların/programların kapsamında, ilgili parça ve işçiliklerde daha yüksek indirim olması durumunda, yüksek olan indirim geçerli olacaktır. Toyota Türkiye, tüm program ve kampanya içeriklerini haber vermeksizin değiştirme ve feshetme hakkını saklı tutar.
Ayrıntılı bilgi Toyota Plazalar ve Toyota iletişim Merkezi’nde (0212 354 0 354).

İlgili teklifler

E-Gizlilik Politikamız

Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayarları değiştirmek istiyorsanız çerezlerinizi buradan yönetebilirsiniz.