1. Araba Modelleri
  2. Corolla Sedan
  3. Teknoloji
Beyond Zero

 

 

  • Corolla ile dijital dünya hep yanınızda 

    Corolla'nın 12,3” dijital ekranı zengin bir işlevsellik sunar. Seçilen medyadan sürüş bilgilerine kadar herşeyi gösterebilen ekran farklı tasarım seçenekleriyle kişiselleştirilmiş deneyime olanak tanır. Casual, Smart, Sport ve Tough olmak üzere dört farklı tasarım teması, kişiselleştirme için daha fazla alan sunar.

Her zaman daha fazla

Corolla'nın entegre dijital teknolojisi, sürüş sırasında bağlantılı kalmanızı sağlar. Dahası, otomobilin yerleşik veri bağlantısı üzerinden yapılan kablosuz güncellemeler, her zaman en yeni yazılım çıktığı anda sahip olacağınız anlamına gelir.

Her yolculuğun müziği

Müziğin ritmine kapılmak da kusursuz bir sürüş performansı gibi nefesinizi kesecek güce sahiptir. Toyota'nın JBL ile uzun süredir devam eden iş birliği sayesinde sanat ve teknoloji bir araya gelerek olağanüstü bir deneyim sunuyor. Her bir hoparlör, tüm anlarınızı zenginleştirecek, sürükleyici bir ses deneyimi sağlamak için dikkatlice yerleştirildi.

Her zaman bağlı

Akıllı telefonunuz, hayatınızın ayrılmaz bir parçası olduğu gibi Corolla'nızın teknolojileri sayesinde aracınızın da ayrılmaz bir parçası olacak. Hiçbir zaman onsuz kalmadığınızdan emin olmak için, yeni nesil kablosuz şarj ünitesi, telefonunuzu sorunsuz ve kablosuz bir şekilde şarj eder ve her zaman bağlı kalmanıza yardımcı olur.