1. Araba Modelleri
  2. Teknoloji
Beyond Zero

 

 

  • Yeni Corolla Hatchback Hybrid ile Dijital Mükemmellik

    Yeni Corolla Hatchback Hybrid'in 12,3” dijital ekranı zengin bir işlevsellik sunar. Seçilen medyadan sürüş bilgilerine kadar herşeyi gösterebilen ekran farklı tasarım seçenekleriyle kişiselleştirilmiş deneyime olanak tanır. Casual, Smart, Sport ve Tough olmak üzere dört farklı tasarım teması, kişiselleştirme için daha fazla alan sunar.

Apple CarPlay destekli 10,5” dokunmatik multimedya ekranı

Yeni Corolla Hatchback Hybrid ile dijital hayatınız hep sizinle. Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu sisteme kolayca bağlanabilir, 10,5” multimedya dokunmatik ekranıyla kullanabilirsiniz. Navigasyon, eller serbest arama veya Apple CarPlay gibi fonksiyonları ekrana dokunarak kolayca başlatın ya da arama yapmak veya varış noktanızı belirlemek için ses tanıma sistemini kullanın.

Her zaman daha fazla

Yeni Corolla'nın entegre dijital teknolojisi, sürüş sırasında bağlantılı kalmanızı sağlar. Dahası, otomobilin yerleşik veri bağlantısı üzerinden yapılan kablosuz güncellemeler, her zaman en yeni yazılım çıktığı anda sahip olacağınız anlamına gelir.

Her zaman bağlı

Akıllı telefonunuz, hayatınızın ayrılmaz bir parçası olduğu gibi Yeni Corolla Hatcback Hybrid'inizin teknolojileri sayesinde aracınızın da ayrılmaz bir parçası olacak. Hiçbir zaman onsuz kalmadığınızdan emin olmak için, yeni nesil kablosuz şarj ünitesi, telefonunuzu sorunsuz ve kablosuz bir şekilde şarj eder ve her zaman bağlı kalmanıza yardımcı olur.