1. Araba Modelleri
  2. Beşinci Nesil Toyota Hybrid
Beyond Zero

 

 

  • 5. Nesil Toyota Hybrid Teknolojisi

    Yeni Corolla Hatchback Hybrid, 5. nesil hibrit teknolojisi sayesinde hem çok daha verimli hem de son derece keyifli bir sürüş deneyimi sağlıyor. Kendi kendini şarj eden hibrit motoru ile tüm seyahatleriniz sessiz ve son derece huzurlu olacak.

Corolla Hatchback Video

Kontrollü konfor

Konforlu yapısı, mükemmel dengesi ve güçlü yol tutuşu ile Yeni Corolla Hatchback Hybrid'i sürmek tam bir keyif. Corolla Hatchback Hybrid'in üst düzey güvenliğinin ve zarif karakterinin anahtarı olan güçlü gövde yapısı aynı zamanda etkileyici sürüş dinamiklerinin de temelini oluşturuyor.

Daha azıyla daha fazlasını yapmak

Çevik, atik ve nötr bir viraj dengesine sahip Corolla Hatchback Hybrid'in net direksiyon sistemi, mükemmel derecede ayarlanmış süspansiyonları bulunuyor. Direksiyonu çevirdiğiniz anda Corolla Hatchback Hybrid hemen ve doğal bir şekilde tepki vererek, sürüş deneyiminizi keyifli ve güvenli bir hale getiriyor.

5. Nesil Toyota Hybrid Teknolojisi

Yeni Corolla Hatchback Hybrid, Toyota'nın rakipsiz hibrit uzmanlığının son ürünü. Yeni Güç Kontrol Birimi ve kompakt, hafif ve güçlü bataryası ile 5. nesil hibrit teknolojisi Toyota Hibrit Teknolojisi'nin geldiği son nokta.

Toyota Corolla Hatchback - Hibrit Teknolojisi Videosu