E-Broşür Başvuru Merkezi Bayimizi Bulun Test Sürüşü Fiyat Listesi

İstanbul Autoshow’da

Toyota standına gelin, i-REAL’e binin!

Teknolojisi ile üstünlüğünü kanıtlayan Toyota, geleceğe dönük tasarımlarıyla da farkını ortaya koyuyor. Toyota mühendisleri tarafından “Geleceğin Kişisel Taşıma Aracı” olarak tasarlanan tek kişilik i-Real’in 2010 İstanbul Autoshow’da teknoloji meraklılarının ilgi odağı olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

4.Salonda yer alan Toyota standında hazırlanan özel alanda, ziyaretçiler günün belirli saatlerinde i-Real’ı kullanma şansına sahip olabilecek.

Tek kişilik hafif gövdesi, üç tekerlikli özel tasarımı, elektrikten güç alan çevre dostu motoruyla 3’ncü nesil kişisel araçların kapısını aralayan i-Real, geleceği şimdiden yaşamak isteyenleri Autoshow’a bekliyor. i-Real’de iki farklı hız özelliği bulunuyor. Düşük hız tercih edildiğinde tekerlekleri alçalan ve sürücüyü yayalar ile aynı göz hizasına getiren araç, bu özellik seçildiğinde kapladığı alanı da azaltıyor. Yüksek hız özelliği seçildiğinde ise tekerleklerin bulunduğu ayaklar alçalarak daha iyi bir sürüş performansı sağlıyor. i-Real sensörler aracılığı ile yaklaşılan bir insan ya da cisim olduğunda sürücüyü bir ses ve titreşim ile uyarırken aynı zamanda çevresindeki insanların da ışık ve ses ile dikkatini çekerek hem sürücünün hem de çevresindeki insanların güvenliğini sağlıyor.

E-Gizlilik Politikamız

Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayarları değiştirmek istiyorsanız çerezlerinizi buradan yönetebilirsiniz.