Fiyat Listesi
Test Sürüşü
Başvuru Merkezi
Bayimizi Bulun
E-Broşür

Toyota Dünyanın En Değerli Otomotiv Markası Seçildi

Amerikan danışmanlık şirketi Interbrand tarafından her sene düzenlenen "En İyi Küresel Markalar 2013" isimli araştırmanın sonucuna göre dünyanın en değerli 100 markası arasında Toyota 10. sırada yer aldı. Otomotiv markaları arasında ise 1. sırada yer aldı.

Amerikan danışmanlık şirketi Interbrand tarafından her sene düzenlenen “En İyi Küresel Markalar 2013” isimli araştırmanın sonuçları kamuoyuyla paylaşıldı. Interbrand yaptığı değerlendirmede şirketin cirosu, tüketici tercihlerinde markanın önemi ve gelecekteki kazançlar konusunda ne kadar güvence verdiği gibi çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmaktadır. Toyota, Interbrand Marka Danışmanlığı Ajansı tarafından gerçekleştirilen "Dünyanın En Değerli Markaları” araştırmasının otomobil kategorisinde bir önceki yıl olduğu gibi yine zirvede. Araştırmaya göre Toyota, yüzde 17 oranında büyüdü ve dünyanın en değerli 10 markası içinde yerini aldı.

Yeniliklerin öncüsü Toyota, Interbrand'in 2013 yılı "Dünyanın En Değerli Markaları” araştırmasının otomobil kategorisindeki liderliğini bu yıl da korudu. Kategorisinde geçtiğimiz yılın da birincisi olan Toyota, bu yılki raporunda yüzde 17’lik bir büyüme göstererek marka değerini 35 milyar 346 milyon dolara yükseltti. Interbrand yaptığı değerlendirmelerde; şirket cirolarını, tüketici tercihlerinde markanın önemini ve gelecekteki kazançlar konusunda markanın verdiği güvenceleri göz önünde bulundurarak raporunu hazırlıyor.

E-Gizlilik Politikamız

Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayarları değiştirmek istiyorsanız çerezlerinizi buradan yönetebilirsiniz.